Na příchod holčičky už je vše připravené. Vadí mi jen nadváha, říká Martina Pártlová o těhotenství

Zpěvačka Martina Pártlová
Zpěvačka Martina Pártlová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 6. 2021

Zpěvačka Martina Pártlová (42) se už zanedlouho stane poprvé maminkou. Společně s partnerem Josefem Vařekou (28) se těší na příchod holčičky. Jakýkoliv stres je díky dobré přípravě na miminko zažehnán, nastávající rodiče už mají nachystané vše, co potřebují. Těhotenství si navíc zpěvačka vychutnává. "Jediné, co mi vadí, je nadváha, jinak si to užívám," řekla Martina Pártlová pro ŽivotvČesku.cz.

Ze zpěvačky Martiny Pártlové bude již brzy maminka. Na příchod miminka už je plně připravená a nyní jen čeká, až se holčička rozhodne, že je správný čas vykouknout na svět. Přestože první měsíce těhotenství byly krušné, nyní si ho užívá a byla by ráda, kdyby to tak mohlo být ještě o něco déle.

"Někdy mě chytne panika. Já bych byla nejradši, kdyby tam malá tak rok vydržela, abych si to užívala s ní v bříšku, ale to nepůjde, protože už jsem jako medvěd. Naštěstí mám vše už zařízené, takže pohoda. Co potřebuji pro miminko, je kompletní, včetně kočárku," řekla Martina Pártlová pro ŽivotvČesku.cz.

První trimestr nebyl pro zpěvačku a členku komického tria 3v1 zrovna nenáročný. "Těhotenství je skvělé od pátého měsíce, ty první čtyři měsíce byly strašné, úplně tragické. Jediné, co mi teď vadí, je nadváha, jinak si to užívám. Každý večer jsem šťastná, že se to povedlo," svěřila se umělkyně se svými pocity pro ŽivotvČesku.cz.

Slavné ženy na sociálních sítích se musejí běžně vyrovnávat i s nepříjemnými zprávami a komentáři, po otěhotnění ale i s nevyžádanými radami. Ty dostávala například i moderátorka Zorka Hejdová. Martina Pártlová ale už před časem zdůraznila, že o ně nestojí a její přání lidé zatím respektují.

"Já naštěstí moc nevyžádaných rad nemám, na začátku jsem svým instagramovým kamarádkám dala najevo, že nevyžádané rady jsou zbytečné, tak jsou na mě holky hodné. Já ale myslím, že to přijde, teprve až ukážu malou. Teď zatím nemají moc s čím radit. Já mám proto v plánu některé věci neukazovat, abych nedostávala »hejt«," doplnila Martina Pártlová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.