Reklama:

Na taneční show je ve formě. Mám dole dvě kila. Naposledy jsem tančil namol čardáš se svou ženou, říká Zdeněk Godla

Herec Zdeněk Godla se svou taneční partnerkou
Herec Zdeněk Godla se svou taneční partnerkou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 9. 2021

Už zanedlouho se vrací na obrazovky jedenáctý ročník oblíbené taneční show plné elegance. Na parketu se opět objeví deset párů složených z profesionálních tanečníků a osobností z nejrůznějších oborů. Mezi nimi i herec Zdeněk Godla (46), který pro ŽivotvČesku.cz prozradil, jak se na svou účast v soutěži těší. Dokonce kvůli ní mírně zhubnul. "Mám dole skoro dvě kila," usmíval se muž, který je odhodlaný ze sebe na tanečním parketu dostat maximum.

Reklama:

Televizní divák se může těšit na známé tváře, které se objevují jak na televizních obrazovkách, tak na koncertních pódiích. Svůj talent před kamerou ukáží herci Pavel Trávníček (70), Marika Šoposká (31), již zmíněný Zdeněk Godla, ale také Jan Cina (33) či Simona Babčáková (48).

Reklama:

Do krásných kostýmů se obléknou i zpěváci, mezi nimi Tereza Černochová (38) a Mirai Navrátil (29). Sportovce zastoupí tenistka Andrea Sestini Hlaváčková a mistr Evropy v krasobruslení Tomáš Verner. Novinkou pro diváka bude farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká (35).

Herec Zdeněk Godla je prý aktuálně ve formě a netají se tím, že celá rodina, zejména manželka, mu budou držet palce. Kvůli tomu, aby ukázal, co v něm je, dokonce zhubnul. "Skoro dvě kila už mám dole. Manželka je nadšená, těší se, až mě uvidí tančit. Vyhrát pro mě není priorita, netlačím na to. Jde o srandu a těším se, že se něco naučím. Dcera, která mi pomáhá s tancem, říkala, že myslela, že budu tanečně nepolíbený, že budu dřevo, ale nakonec se prý ukázalo, že mám pohyb v krvi," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Zdeněk Godla a svěřil, kdy naposledy tančil. "Byl jsem tehdy namol a tančil jsem čardáš se ženou," dodal s úsměvem účastník nové řady taneční show.

Taneční show již po jedenácté v řadě budou moderovat Tereza Kostková (45) a Marek Eben (63).

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: