Na ulici ho natočili na video. Sylvester Stallone vyrazil na večeři s manželkou, jako sedmdesátník vypadá skvěle

Autor: Profimedia | Sylvester Stallone s manželkou Jennifer Flavin
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 8. 2021

Po desítky let patří k nejúspěšnějším představitelům akčních hrdinů filmových trháků. Herec Silvester Stallone (75) zůstane nezapomenutelný jako Rocky Balboa a přesto, že už oslavil jubilejní »sedmdesátku«, udržuje se v neskutečné kondici. Na večeři s manželkou se ukázal jako velký elegán, kterému stárnutí příliš vrásek nedělá.

V 70. letech minulého století ztvárnil Sylvester Stallone ikonickou postavu Rockyho Balboy, která inspirovala fanoušky po celém světě. Sám herec se udržuje v kondici dlouhá léta a i v 75 letech na sobě dře a nesleví si. Spolupracuje s trenérem hvězd Gunnarem Petersonem , který má bohaté portfolio celebrit, které trénuje – Lindsey Vonnovou, Hugha Jackmana nebo Kate Beckinsale, jak uvedl web Menshealth.com. S ním maká v posilovně a je obdivohodné sledovat, co všechno zvládne ve věku, kdy si jiní užívají klidného důchodu.

S manželkou a bývalou modelkou Jennifer Flavinovou (52) si vyrazil na romantickou večeři do San Vincence Bungalows, kde si pár dopřál chutné jídlo a společné chvíle. Dvojice se brala v roce 1997 a má spolu tři krásné dcery – Sistine (23), Scarlet Rose (19) a nejstarší Sophii Rose (24).

"Když zestárnete, zlepšíte se. Získáte více moudrosti. Můžete občas fyzicky zpomalit, časem zesílí vaše emoce. Nyní se cítím lépe než kdykoli předtím. Jsem uvolněnější a chápu, jak vše funguje. Své příležitosti nepromarním. Rád sleduju Clinta Eastwooda, jak stárne. Ve svém věku má větší autoritu. Já jsem v životní fázi, kdy říkám jen to, co si myslím. A jsem spokojený," řekl Sylvester Stallone pro magazín Esquire.

Herec Sylvester Stallone s manželkou Jennifer
Herec Sylvester Stallone s manželkou Jennifer
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.