Reklama:

Na Vánoce se netěším, smutně říká Marcela Holanová s tím, že je to kvůli úmrtí blízkého člověka

Zpěvačka Marcela Holanová
Zpěvačka Marcela Holanová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 11. 2021

Do Vánoc zbývá přibližně měsíc a půl a řada lidí se těší, jak si svátky s rodinou užije. Mezi ně ale nepatří zpěvačka Marcela Holanová (70), která si nese nepříjemnou a bolestivou vzpomínku. Před lety jí totiž v tomto období zemřel blízký člověka a od té doby se, jak sama říká, na svátky klidu a míru netěší. "Nemám je ráda, protože nám na Vánoce zemřela babička," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz důvod umělkyně, kterou navíc v posledních dnech trápí vleklé problémy spojené s operací kyčle před více než dvěma lety.

Reklama:

Interpretka hitu Čau lásko či Ráno popsala, že vzpomínku, která ji dodnes v hlavě tíží, za dlouhé roky nedokázala vymazat. "Vánoce nemám ráda, protože nám na Vánoce zemřela babička a já... jak máma pořád brečela, byla smutná, tak to chápu, ale vždycky se snažila... Byla jsem mladá, ale od té doby to mám v sobě a neprožívám to, není to nic, na co bych se těšila, protože s touto smutnou událostí to mám pořád spojené," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz Marcela Holanová, že jí celkový dojem z Vánoc kazí smutná vzpomínka, se kterou se doposud nezvládla zcela vyrovnat.

Reklama:

Ani letošní podzim pro zpěvačku není jeden z těch lepších. Opět ji trápí velmi nepříjemné bolesti, a to po operaci kyčle, kterou proděla začátkem roku 2019. Zákrok se povedl, jak sama říká, ale komplikací je ochablé svalstvo. "Čím je člověk straší, tím je to horší. Není to tak, že bych byla omezena v chůzi, ale pravda je taková, že určitě nemohu jít tančit. Jsem teď spíš doma, než že bych někde běhala. Pak taky ono kvůli vývoji epidemie stejně není moc kam chodit. Takže jsem zavřená a v klidu," dodala pro ŽivotvČesku.cz umělkyně, která svou kariéru začala v polovině sedmdesátých let ve skupině Faraon.

Kvůli bolestem se v současnosti zpěvačka straní společnosti více než dřív. Nohu tak nepřetěžuje, což jí pomáhá od nepříjemných bolestí.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: