Na začátku byl režim nereálný, říká o mateřství Zorka Hejdová. Popsala, co musí kvůli synovi dodržovat

Moderátorka Zorka Hejdová
Moderátorka Zorka Hejdová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 7. 2021

První měsíce v roli rodičů prožívají manželé Zorka (31) a Míra (37) Hejdovi, kteří jsou díky tříměsíčnímu Nikolasovi ještě šťastnější. Rodina nyní tráví letní dovolenou na Šumavě a malého chlapečka si oba rodiče maximálně užívají. "Každý den sledujeme, co nového zvládá, jak se směje, posouvá a je to čím dál větší sranda a zábava. Na rozdíl od začátku, kdy se člověk spíše sžívá a snaží se nastavit nějaký režim," řekla Zorka Hejdová pro ŽivotvČesku.cz.

Na prvního potomka se velmi těšili. Oblíbená moderátorská i manželská dvojice Zorka a Míra Hejdovi tvoří jeden z nejkrásnějších párů českého showbyznysu. Na začátku letošního dubna se konečně dočkali a přivítali na světě prvorozeného syna Nikolase, který jim změnil život.

"Užíváme si ho, je to opravdu krásné. Nikolas se hrozně rychle všechno učí. Každý den sledujeme, co nového zvládá, jak se směje, posouvá a je to čím dál větší sranda a zábava. Na rozdíl od začátku, kdy se člověk spíše sžívá a snaží se nastavit nějaký režim – což je zprvu nereálné. Myslím si, že teď už je období, kdy vím, co potřebuje. Už si dobře rozumíme. Je to všechno mnohem příjemnější," řekla Zorka Hejdová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že musí řešit dodržování speciální diety, která sice není zásadně omezující, ale hlídat se musí.

"Držím bezmléčnou dietu, protože jsem měla podezření na problém s kravským mlékem. Neustále tedy kvůli kojení řeším, co jím - což asi většina maminek zná. Není to nic dramatického, ale oběti určitě jsou (směje se)," popsala Zorka Hejdová pro ŽivotvČesku.cz.

Léto je už v plném proudu, a tak i manželé Hejdovi se synem vyrazili na dovolenou. Ale s ohledem na malého Nikolase zůstali pouze v tuzemsku.

"Užíváme si dovolenou v Česku. Jsme na Šumavě, kde máme apartmán. Většinu času trávíme tady. Je nádherné počasí, svítí sluníčko a hlavně – Šumava je úžasná. Chodíme na procházky a vychutnáváme si krásnou přírodu," dodala Zorka Hejdová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.