Nadávky a pak facka. Tereza Brodská vylíčila otřesný zážitek, kdy měla strach, že ji cizí muž prohodí výlohou

Herečka Tereza Brodská
Herečka Tereza Brodská
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 2. 2022

Tereza Brodská (53) je křehká žena, kterou se ale nevyplatí naštvat. Když se jí totiž někdo dotkne na její cti, tak létají facky. Herečka se pochlubila se zážitkem, který jen tak nevymaže ze své hlavy. A i když se po něm dostavil, jak sama uvedla, blažený pocit, vše mohlo dopadnout jinak. "Dávala jsem hodně facek při natáčení, ale nikdy mě nenapadlo, že ubalím facku i v soukromí," uvedla v úvodu svého vyprávění na sociální síti. Pro ŽivotvČesku.cz se pak rozpovídala o Instagramu, kde je poměrně aktivní.

Sociální sítě jsou v dnešní době nejen nástrojem ke komunikaci s přáteli či seznamování, ale také prostorem, kde někteří lidé tráví mnoho času. Být influencer už je považováno za takřka běžné povolání, ne všichni však snahu těchto přispěvatelů oceňují. Svůj čas raději v realitě než na Instagramu tráví herečka Tereza Brodská, ale když dojde na něco, s čím by se ráda pochlubila svým fanouškům, možnost umístit to na sociální síť využije. Jinak tomu nebylo poté, co se dostala do konfliktu s cizím mužem.

"Stála jsem ve frontě v obchodě a za mnou stála starší paní s jednou věcí, tak jsem ji samozřejmě pustila před sebe. Chyba! Vynořil se chlap a začal: Ty k*ávo, když takhle budeš pouštět každého, tak přijdu domů večer. Obtěžkaná taškami jsem mu slušně odpověděla, že se jednalo jen o jednu paní. A on začal řvát a nadával a poslední jeho slovo bylo »píč..«. A jak to slovo dořekl, a celá fronta za mnou jen koukala, tak jsem ty těžké tašky upustila a vrazila mu facku! Velkou! On jen zíral. Já posbírala rozmašírovaný nákup a vypadla s hrůzou, že mě prohodí výlohou. Ale za chvíli se mě zmocnil tak blažený pocit… Vzepřela jsem se! Ani ve snu by mě nenapadlo, že to někdy udělám. No příště už to asi neudělám," vypsala se Tereza Brodská ze situace, kdy si nakonec uvědomila, že kdyby narazila na nějakého impulzivnějšího člověka, vše mohlo skončit zcela jinak.

Díky sociálním sítím je herečka v kontaktu se svými fanoušky a čas od času je pobaví svým příspěvkem, jakým je třeba zmíněný příběh. Příznivkyní online světa ale není.

"Někdy tak trochu mile ryju do těch influencerů. Ani nevím, co jsou lajky. Chtěli po mně, abych u sebe na Instagramu udělala soutěž. Já jsem ráda, že tam vůbec dám fotku, když ji tam dám, tak zapomenu nějaké zavináče. Navíc to bere čas a musíte mít slovník pořád u sebe, aby vám někdo nevynadal za chybu," dodala Tereza Brodská pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.