Naděje v boji s rakovinou: Ozařování konečně skončilo, cítím se dobře, říká Anna Slováčková

Anna Slováčková změnila účes
Anna Slováčková změnila účes
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 9. 2020

Krásné Anně Slováčkové (24) v loňském roce lékaři diagnostikovali zhoubný nádor v oblasti hrudníku. Prodělala léčbu chemoterapií. Pak přišla operace, během které vyndali lékaři nádor z těla. Teď musí znovu užívat kvůli doléčbě léky. Ve středu ukončila i léčbu ozařováním. "Doufám, že to celé brzy skončí," prozradila pro ŽivotvČesku.cz sympatická Anna.

Vypadá to, že tělo pohledné zpěvačky a herečky na celkovou léčbu zareagovalo dobře a nejhorší už má za sebou. "Ve středu jsem naposledy podstoupila ozařování. Teď už beru jen léky. Kdy to skončí, nevím. Ale věřím, že brzy. Jinak mě léčba nijak neomezuje a za to jsem ráda," svěřila pro ŽivotvČesku.cz Anna.

Ve velmi mladém věku se Anička dozvěděla od lékařů krutý verdikt. Začal boj o její zdraví. Prošla si drsnou léčbu chemoterapií a operací, která naštěstí z lékařského pohledu byla úspěšná. Ovšem aby lékaři měli jistotu, že se v těle mladé herečky a zpěvačky netvoří další »ložisko«, léčbu neukončili. Teď to ale vypadá, že je vše na dobré cestě. "Věřím, že do konce roku to bude za mnou," dodala dcera herečky Dagmar Patrasové a hudebníka Felixe Slováčka. 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.