Náhlý převoz do nemocnice. Ornella Koktová má nesnesitelné bolesti břicha, potvrdil Josef Kokta

Ornella Koktová s manželem Josefem
Ornella Koktová s manželem Josefem
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 4. 2021

Ornella Koktová (28) má po narození dcery velké bolesti břicha a v pondělí musela být znovu převezena do nemocnice. "Bolelo jí břicho," potvrdil pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta (64). "Vysadil jsme ji před pěti minutami v nemocnici u Apolináře. Jsem z toho špatný," dodal pro ŽivotvČesku.cz její otec Michal Štika.

Před týdnem se manželům Koktovým narodila vytoužená dcera Lilianne a Ornella se stala trojnásobnou maminkou. Když byla propuštěná z nemocnice, tak vše nasvědčovalo tomu, že rodina si bude užívat domácí pohodlí. V pondělí byla Ornella ale narychlo převezena do nemocnice.

"Vysadil jsme ji před pěti minutami v nemocnici u Apolináře. Jsem z toho špatný. Přišly nějaké komplikace, lékař už na ni čekal mezi dveřmi. Měla Svena, pak se hned narodila Liliannka, asi to nebylo úplně připravené. Dostala prášky a antibiotika na doléčení, ale doma asi nemá ten servis jako v nemocnici. Tam už ji čekali a musí se to řešit, asi jí budou dělat nějaký zákrok. Je jí zle, bojím se, že se něco dalo do pohybu. Takže sestavili tým doktorů a jdou to řešit," potvrdil pro ŽivotvČesku.cz její otec Michal Štika. "Bolelo jí břicho. Mám teď na krku tři děti," řekl pro ŽivotvČesku.cz manžel Josef Kokta.

Těhotenství Ornelly bylo rizikové a Lilianne přišla na svět císařským řezem. Jak naznačil již Ornelly otec, tak roli skutečně mohlo hrát to, že malá Liliannka se narodila velmi brzy po porodu malého Svena. Lékaři nyní rozhodují nad dalším postupem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.