Naomi Campbellová se v 50 letech stala poprvé maminkou. Na světě přivítala dcerku

Topmodelka Naomi Campbellová
Topmodelka Naomi Campbellová
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 5. 2021

Topmodelka Naomi Campbellová se v 50 letech stala poprvé maminkou. Módní ikona 90. let se na sociální síti pochlubila snímkem, na kterém v dlani drží nožičky své novorozené dcerky. Naomi už v minulosti řekla, že děti mít chce, ale díky vědě na mateřství nemusí spěchat. Jen pár dní před 51. narozeninami se jí její dlouholetý sen splnil.

Naomi Campbellová se dodnes živí jako modelka a na děti kvůli kariéře i kvůli řadě nevydařených vztahů nespěchala. Nyní, krátce před svými 51. narozeninami, se stala poprvé maminkou. Radostnou novinu oznámila na sociální síti.

"Krásné malé požehnání si mě vybralo, abych byla jeho maminkou. Je mi ctí mít v životě tuto něžnou duši. Nejsou slova, kterými bych popsala celoživotní pouto, které mě s tebou spojuje, andílku. Větší lásky není," napsala modelka k příspěvku na Instagramu.

Campbellová neukázala dceřin obličej a nepodělila se ani o její jméno. Na dotazy mnoha zahraničních médií, jakým způsobem holčička přišla na svět, neodpověděla.

Topmodelka po dětech toužila dlouho. "Na děti myslím neustále, ale nechci to uspěchat. S tím, jak skvělá je nyní věda, vím, že je můžu mít, až budu chtít," řekla Naomi Campbellová magazínu Evening Standard.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.