Naposledy před »padesátkou«. Krásná Sabina Laurinová přiznala, jak proběhne narozeninový den

Herečka a dabérka Sabina Laurinová
Herečka a dabérka Sabina Laurinová
Foto: nextfoto.cz

Každé narozeniny by měly být důležitým dnem v roce a také důvodem k oslavě. Oblíbená herečka, moderátorka a dabérka Sabina Laurinová (49), kterou znají televizní diváci mimo jiné jako zdravotní sestřičku »Mery« Černou v seriálu z lékařského prostředí, ve čtvrtek 8. dubna slaví poslední narozeniny před kulatou »padesátkou«. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak stráví svůj den a čím se udržuje v kondici. "Pozitivní energie je motor pro všechno," řekla.

Sabina Laurinová je pyšnou maminkou dvou dcer – starší Valentýny a mladší Máji. I v době epidemie koronaviru má štěstí a může se věnovat své herecké profesi. Představuje například sympatickou zdravotní sestřičku Mery v populárním lékařském seriálu a zůstává nezapomenutelná jako princezna Eufrozína z kouzelných pohádek režiséra Zdeňka Trošky (67).

Svůj hlas propůjčila také v dabingu, za který byla dokonce dvakrát nominována na Cenu Františka Filipovského – v roce 1997 za snímek Thelma a Louise a o deset let později za film Návrat Sommersbyho. Herečka slaví 49. narozeniny, ale doma je nestráví. "Naštěstí pro nás herce mám dnes pracovní den a jedu do ateliéru. Celé odpoledne budu pracovat – narozeniny tedy oslavím prací. Ale oslava proběhne možná v tom nejužším rodinném kruhu, až se vrátím domů," řekla Sabina Laurinová pro ŽivotvČesku.cz.

Příští rok oslaví jubilejní půlstoletí, ale nepřestává udivovat tím, jak se udržuje fit a stále usměvavá a krásná. "Mám pocit, že se udržuju hlavně pozitivní energií a asi nějakým genetickým základem. Pozitivní energie je motor pro všechno. Jinak na to asi nedokážu odpovědět," dodala Sabina Laurinová pro ŽivotvČesku.cz.

Řada milovníků fantasy snímků má v živé paměti kasovní hit Nekonečný příběh, jehož úspěchu...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.