Narkomanka Katka Bradáčová ukázala své bydlení: Není to žádný Hilton, ale má to střechu

Katka opustila současný domov
Katka opustila současný domov
Foto: Archiv ŽivotvČesku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 10. 2020

Život je velká horská dráha, to přizná snad každý člověk. V případě narkomanky Katky Bradáčové (43) je to horská dráha, která jezdí opravdu divoce. Před příchodem zimy ale hvězda dokumentu režisérky Heleny Třeštíkové (71) přeci jen zažívá lepší období svého složitého života. Nejdůležitější pro ni je, že má kde složit hlavu. Navíc je Katka v bezpečí, protože její bydlení má dokonce zámek. To je bonus, na který roky nebyla zvyklá.

Před dvěma dny jsme vás informovali, že se Katka Bradáčová díky pomoci našeho čtenáře opět shledala se svým psem Sargonem, na kterého je emočně napojená. Pejska se podařilo vykoupit z útulku a Katka ještě jednou děkuje dobré duši, která uhradila poplatek, který se v útulku vyšplhal přes 6 tisíc korun. 

Do redakce ŽivotvČesku.cz pak Katka zaslala snímky, jak se spolu se Sargonem povalují na gauči s modrým přehozem. Na první pohled to vypadalo, že Katka je na návštěvě u známých. "Kdepak, to je moje bydlení. Není to žádný hotel Hilton, je to hodně skromné, má to střechu, ale mně je teď dobře. Hodně mi pomáhá přítel, který mě tahá ze dna. On opravdu pro mě dělá hodně. Minule jsem neměla klíče, toto se dá zamknout, takže se nebojím, že mi něco ukradnou. Je tam teplo, má to střechu nad hlavou a mně to stačí," přiznala Katka pro ŽivotvČesku.cz, s tím, že přesnou lokalitu prozrazovat nechce, ale jedná se o širší centrum Prahy.          

Na dalším snímku můžeme vidět, že si Katka vychutnává cigaretu. Na stole stojí varná konvice, v pozadí je skříň na bundu a pár hadříků.

"Jsem spokojená a nic mi nechybí. Je to mnohem větší komfort, než bydlet v kanále a kdo ví, třeba se jednoho dne dočkám bydlení v baráku," dodala zasněně Katka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.