Národ mě potopil. Se štěnicemi to bylo jinak, řekla paní Iveta a vrátila se k účinkování v reality show

Se svolením TV Nova
Iveta z show Výměna manželek
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 27. 4. 2021

Sonda do duše obyčejných českých rodin nabízí různé příběhy. Hrdinka posledního odvysílaného dílu populární reality show pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že je spořádaná žena a celý pořad byl jen nehezky sestříhaný. "Národ mě potopil a nikdo mi nevěří," řekla paní Iveta a znovu popsala, jak na ni útočily štěnice.

Oblíbená reality show z českých domácností bude mít nyní přestávku. Poslední odvysílaný díl dal nahlédnout do rodiny Ivety (42) a Davida (34). Paní Iveta se pro ŽivotvČesku.cz po natáčení svěřila, že je stále přesvědčená, že v druhé domácnosti na ni skutečně útočily štěnice. Kdo si myslí něco jiného, tak podle rázné ženy nemá pravdu. Hlavní producentka pořadu Jana Rezková zdravotní problémy odhadovala spíše na alergickou reakci, ale paní Iveta je přesvědčená, že kůži jí poškodili parazité.

"Všechno otočili proti mně. Všechno vystříhali proti mně a nedali mi vůbec prostor. Národ mě potopil a nikdo mi nevěří," uvedla pro ŽivotvČesku.cz hrdinka Výměny manželek s tím, že kvůli štěnicím jí nakonec šlo o život. "Oteklo mi celé stehno, protože jsem dostala ty štěnice. Ze škrábání jsem si něco zanesla do kůže a dostala jsem trombózu. Následovala operace a trombóza se mi dostala do celé nohy. Nyní beru léky a injekce na rozpuštění krve," řekla pro ŽivotvČesku.cz paní Iveta, která má podle svých slov stále velké zdravotní problémy, ale to ji nebrzdí v pohybu a v péči o domácnost.

"Chodím, nemohu jen tak ležet. Mám bolesti, ale musím chodit a musím se starat o děti. Teď je navíc zavřená školka, tak jsem doma a funguji. Cvičím, vařím, o dvě děti se starám, nemohu si dovolit ležet," popsala žena, která u veřejnosti vzbudila rozporuplné reakce.

Paní Iveta je ale bytostně přesvědčená, že je dobrou partnerkou a skvělou hospodyní. Kdyby prý filmaři chtěli, tak při vysílání vyšla v lepším světle. "To, co se dělo mimo kamery, bylo stresující," dodala pro ŽivotvČesku.cz paní Iveta, která s partnerem Davidem plánuje svatbu.

Reality show z českých domácností často ukazuje, že někteří Češi mají velké problémy s hyg...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu