Narození syna se blíží. Radek Kašpárek prozradil přesný termín. Mám už sbalenou tašku, svěřil se

Radek Kašpárek s manželkou Andreou
Radek Kašpárek s manželkou Andreou
Foto: se souhlasem Radka Kašpárka

Je tomu 7 let, kdy šéfkuchař Radek Kašpárek (39) poznal svou osudovou ženu, manželku Andreu. Od té doby se mu změnil život, a to přímo pohádkově. Navíc za měsíc se jim narodí první společný potomek - chlapeček, který dostane jméno Sebastian. "Už za měsíc máme termín. Já mám sbalenou tašku do porodnice, manželka ještě ne. U narození syna budu i kdyby se dělo cokoliv," řekl věhlasný šéfkuchař pro ŽivotvČesku.cz s tím, že termín mají 6. června.

Sympatický porotce ze slavné gastro show a jeden z nejuznávanějších českých šéfkuchařů v Česku bude mít rozhodně svému potomkovi co předávat. Díky své obrovské vůlí, talentu a pečlivosti se dokázal hodně vypracovat. V roce 2015 získala jeho luxusní restaurace prestižní michelinskou hvězdu, kterou dokázala následně čtyřikrát obhájit. 

"Byl bych rád, aby syn šel v mých šlépějích, ale jakou cestu si nakonec zvolí, bude přeci jen na něm. Už se na něj doma všichni hrozně těšíme. Takže já mám do porodnice sbalenou tašku, manželka ještě ne," řekl pro ŽivotvČesku.cz televizní šéfkuchař Radek Kašpárek, který 13. března slavil rok manželství. Zajímavostí je, že se se svou osudovou ženou zasnoubili v roce 2017 a s veselkou lidově řečeno otáleli. Už zanedlouho se jim splní velký o společném potomkovi.

Fenomén ságy Twilight spisovatelky Stephenie Meyerové (47) se dostal na filmové plátno v r...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.