Náš vztah je životní skvost, říká Jan Přeučil o manželství s Evou Hruškovou. Prozradil recept na štěstí

Herec Jan Přeučil s manželkou Evou Hruškovou
Herec Jan Přeučil s manželkou Evou Hruškovou
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 7. 2021

Herec Jan Přeučil (84) a jeho manželka Eva Hrušková (69) si vyšli do společnosti u příležitosti představení finalistů Muže roku. Bok po boku se usmívali a bylo evidentní, že láska z jejich manželství nevyprchala ani po letech soužití. "Náš dlouholetý vztah je nádherný, je to životní skvost. Jinak to nemůžu říct," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jan Přeučil a popsal, v čem spočívá tajemství jeho šťastného svazku s představitelkou kouzelné Popelky.

Už od roku 2004 je Jan Přeučil ženatý s herečkou Evou Hruškovou. Manželé patří mezi nejstabilnější páry českého showbyznysu a na společenských akcích z nich láska přímo vyzařuje. "Náš dlouholetý vztah je nádherný, je to životní skvost. Jinak to nemůžu říct," řekl pro ŽivotvČesku.cz uznávaný český herec a dabér.

Spokojený vztah či manželství není vůbec lehké udržet, natož na něm nadále pracovat. Jan Přeučil a jeho družka si ale už v počátcích dali slib, který se jim dodnes daří držet. Každý den jejich soužití je jiný, originální a láska jim proto stále vzkvétá.

"My s Evičkou žijeme už přes 20 let a ten vztah je velice krásný. Na začátku jsme si říkali, že budeme vždy dělat vše pro to, aby to byl vztah tvůrčí, aby nezakrněl, nezatvrdl, nezevšedněl a nezajel do normálních kolejí. Vždy se snažíme dělat vše pro to, aby to bylo vždy příjemné, osvěžující a nové. Máme smysl pro humor, pro přírodu, pro krásu a krásné věci," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz Jan Přeučil, díky čemu je jeho manželství spokojené.

Manželé se drží jasného hesla, které by mohlo být životní inspirací pro kohokoliv. "Snažíme se naplňovat krásnou myšlenku, která říká, že umění života spočívá v tom, uvědomovat si krásu všedního dne," dodal fenomenální herec Jan Přeučil pro ŽivotvČesku.cz.

Herec a pedagog Jan Přeučil (85) se netají tím, že si s manželkou Evou Hruškovou (70) nikd...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.