Natálie Grossová promluvila o vztahu se svou sestrou Denisou. Přiznala, jak to má po rozchodu s novým mužem

Denisa a Natálie Grossovy
Denisa a Natálie Grossovy
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 7. 2022

Spojuje je nejen pokrevní pouto, ale také láska k umění. Sestry Denisa (24) a Natálie (19) Grossovy jsou vzhledově jako jin a jang, ale dokonale si rozumí. Věkový rozdíl, který dříve byl patrný, nyní smazala dospělost. "Rozumíme si nejvíc, jak můžeme," řekla pro ŽivotvČesku.cz Natálka Grossová. Upřesnila také spekulace o vztazích.

 

Přestože Natálie Grossová letos oslaví teprve 20. narozeniny, její jméno už je ve světě showbyznysu dobře známé. Na divadelních prknech se pohybuje s naprostou lehkostí a jako herečka i zpěvačka sklízí úspěchy. Je sice velmi pracovně vytížená, ale na rodinu, která ji podporuje, si čas vždy ráda udělá. Nyní více než kdy dřív je spojena se svou sestrou.

Naposledy se Natálie a Denisa Grossovy společně objevily na oslavě klubu Duplex v Praze. Byly sladěny do jemných světlých barev a jak je u nich zvykem, rozdávaly úsměvy. Jak mladá a talentovaná umělkyně tvrdí, nyní mají nejlepší vztah, jaký kdy měly.

"Teď spolu vycházíme úplně nejlíp. Mezi námi je věkový rozdíl pět let a když jsem byla mladší, bylo mi třeba 10 a ségře bylo 15, tak ten vztah samozřejmě nebyl tak dobrý, protože jsem byla pořád dítě. Teď jsme obě dospělé a rozumíme si nejvíc, jak můžeme. Ségra mi pomáhá úplně se vším, jsem s ní každý den. Vlastně spolu prakticky bydlíme a nejvíc mě podporuje," řekla pro ŽivotvČesku.cz Natálie Grossová.

Obě mladé dámy se často objevují v hledáčku médií. Paradoxně jen krátce poté, co si Natálie Grossová prošla rozchodem, byly obě sestry spojovány se slavnými muži. Jak sama zpěvačka a herečka říká, do vážných vztahů se momentálně nehrne.

"O ségře psali, že je s Milanem Peroutkou a o mně, že jsem s Adamem Kajumim. Ale je to tak, že jsme kamarádi, rozumíme si, ale já se ani nechci takhle rychle hrnout do něčeho dalšího," dodala otevřeně muzikálová hvězda Natálie Grossová pro ŽivotvČesku.cz.

 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.