Natálie Grossová se pochlubila hříšnou postavou jen v plavkách. Za mořem vyrazila do Ameriky

Zpěvačka a herečka Natálie Grossová
Zpěvačka a herečka Natálie Grossová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 3. 2023

Zpěvačka Natálie Grossová (20) se v současnosti nachází v Miami, kde je na dovolené. Jak je patrné z fotografií, které zveřejnila na sociální síti, užívá si tamní pohostinnosti plnými doušky. Na snímcích si přitom nelze nevšimnout krásné figury mladé umělkyně. Pokud jde pak o hudbu a zpěv, sympatická brunetka pro ŽivotvČesku.cz prozradila, kolik hodin denně na sobě pracuje.

Se svou sestrou Denisou po výletě do Dubaje, kde byly v lednu, opět zamířily k moři. A to rovnou na Floridu, kde už byly několikrát. Dříve tam totiž rodina vlastnila apartmán, který ale Šárka Grossová (53) před lety prodala. Není se tak čemu moc divit, že za teplem si obě půvabné dívky vyrazily i se svou maminkou.

Pohledná zpěvačka a herečka, která je v poslední době spojována s youtuberem Adamem Kajumim (23), se vydala nabrat nový dech k moři. Úspěšná umělkyně se proslavila rolí malé Cosette v muzikálu Bídníci a pozornost poutá také svou krásou. Natálie Grossová je totiž majitelkou výstavní figury, o čemž své fanoušky přesvědčila na Instagramu.

Přestože si řada lidí myslí, že je Natálie známá především kvůli slavnému jménu - je dcerou zesnulého bývalého premiéra Stanislava Grosse (†45), který podlehl amyotrofické laterální skleróze, faktem je, že za úspěchem pohledné mladé ženy stojí především její píle. "Pravdou je, že denně na sobě v průměru pět hodin pracuji. Zejména pokud jde o zpěv. U mě je zpěv vlastně i relax, takže si to hrozně užívám," dodala pro ŽivotvČesku.cz charismatická umělkyně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.