Natálie Grossová se pochlubila přítelem. Romantické fotky z Vánoc ukázaly mladou lásku. Promluvila Šárka Grossová

Zpěvačka Natálie Grossová s přítelem Danielem Matouskem
Zpěvačka Natálie Grossová s přítelem Danielem Matouskem
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 31. 12. 2021

V českém showbyznysu se o ní mluví jako o velkém talentu. Zpěvačce a herečce Natálii Grossové (19), mladší dceři zesnulého politika Stanislava Grosse (†45), se daří nejen v profesním životě, ale zažívá štěstí po boku svého přítele Daniela. Konečně tak našla lásku, o kterou se může opřít. "Po tatínkovi zdědila výřečnost a exhibicionismus, trochu pohybu a vztah k hudbě po mně zdědit mohla," řekla maminka Šárka Grossová (52) pro ŽivotvČesku.cz.

Natálie Grossová už dávno není holčička, která okouzluje svou roztomilostí. Dospěla v krásnou dívku, která si i přes svůj věk získala v hudební branži uznání. Na jejím půvabu se podepisuje také šťastný vztah s přítelem, s nímž zveřejnila na sociálních sítích fotky u vánočního stromečku. Komentář si neodpustila ani její seriálová máma, herečka Tereza Brodská (53) alias Jana Kratinová z »primáckého« seriálu, která napsala dvě výstižná slova: »Láska existuje!«.

Už rok a půl tvoří zpěvačka pár s tenorem Danielem Matouškem, který působí mimo jiné na scéně Národního divadla v Praze. I hudba je tedy společným koníčkem a zároveň profesí obou partnerů. "Pořád nám to klape a vzhledem k pandemii, kdy máme oba méně práce, na sebe máme i víc času," prozradila Natálie Grossová pro server Super.cz, jak jim koronavirus zasáhl do života.

Mladší dcera zesnulého politika Stanislava Grosse, bývalého předsedy vlády v letech 2004 až 2005 (zemřel v dubnu 2015 po dlouhodobé těžké nemoci), podědila něco po otci, ale něco i po matce. "Po tatínkovi zdědila výřečnost a exhibicionismus. No a já jsem v mládí tancovala, věnovala se hodně sportu a hrála na klavír, tedy trochu pohybu a vztah k hudbě po mně zdědit mohla," řekla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz Šárka Grossová, která úspěšně podniká a má ještě starší dceru Denisu.

Natálie Grossová se věnuje také herectví a objevila se nejen na televizní obrazovce jako Jana Kratinová mladší v seriálu z farmářského prostředí, ale i ve filmu. Roli získala například ve snímku Stáří není pro sraby, k němuž nazpívala i titulní píseň Budeme spolu zpívat společně s Jiřím Krampolem (83). Spolupráci s ní si nemůže vynachválit režisér Tomáš Magnusek (37).

"Musím říct, že je božská. Řekl jsem jí, že by na ni byl táta pyšný. To, co předvedla na place, je neskutečné," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz a dodal, že má před sebou slibnou budoucnost. Nicméně rozhodnutí, čemu se bude další roky věnovat, závisí už jen na krásné brunetce. Ta v současnosti tráví dovolenou v Dubaji - společně se svou sestrou Denisou a kontroverzním influencerem Adamem Kajumim (22).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.