Natálie Jirásková se od moře pochlubila opálením i štíhlou postavou jen v plavkách. Tuhle krásu může Adam Mišík obdivovat od rána do večera

Natálie Jirásková a Adam Mišík
Natálie Jirásková a Adam Mišík
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 8. 2022

Natálie Jirásková (17) si užívá období plné lásky. S přítelem Adamem Mišíkem (26) si nyní vychutnává dovolenou v Řecku, kde už se stihla krásně opálit. Na sociálních sítích pak své fanoušky potěšila pohledem na snědé a štíhlé tělo, které nyní hýčká jeden z nejpopulárnějších zpěváků mladé generace. Slibná modelingová kariéra je jí nepochybně otevřená. "Priorita to pro ni není," řekla pro ŽivotvČesku.cz její maminka Iva Kubelková.

 

Natálie Jirásková a Adam Mišík byli nejsledovanějším párem na KVIFF a zdá se, že jejich štěstí pokračuje. Společně s rodinou mladé modelky se zpěvák vydal na dovolenou do Řecka, kde už se několik dní všichni spokojeně vyhřívají ve slunečních paprscích. To se také ukazuje na opálených tělech.

Z hotelového pokoje se Natálie Jirásková pochlubila rovnou několika snímky v plavkách, na kterých dokonale vyniká její opálená pokožka a také perfektní postava. S geny po mamince Ivě Kubelkové se není čemu divit, že vypadá tak skvěle a věnuje se modelingu. Je ale otázkou, zda u něj zůstane.

"Priorita to pro ni není, což si myslím, že je dobře, speciálně i v dnešní době. Zatím si myslím, že má myšlenky hlavně jinde, i když ji to samozřejmě občas baví, že si něco takového může vyzkoušet a třeba si přivydělat nějakou korunu. Já si myslím, že je důležité, aby šla cestou, která ji potáhne, která ji bude bavit a která bude zajímat hlavně ji," řekla už dříve pro ŽivotvČesku.cz Iva Kubelková.

Pozornosti si nyní mladičká Natálie Jirásková užívá více než kdy dřív. Kromě její krásy na tom má podíl také vztah s Adamem Mišíkem. Přestože po ní zřejmě může toužit mnoho chlapců v její věkové kategorii, ona je nyní šťastně zadaná s mužem, se kterým si rozumí i její rodina.

"Je to tak, že já sama jsem přesvědčena o tom, že člověk si jde v životě nějakou cestou, kterou si musí projít. Jde o to, že ta cesta je určena jemu a pro něj ta cesta má smysl, aby se mohl posunout, na sobě pracovat a nikdo kolem nemá právo, aby to hodnotil. To samé platí o našich dětech, které mají taky svou cestu. Myslím si, že člověk je pak už vlastně jen opora pro to dítě, že je tam pro něj, ale zkušenosti jsou nepřenosné," vysvětlila pohledná Iva Kubelková a vicemiss z roku 1996 pro ŽivotvČesku.cz ohledně dotazu, jak vnímá lásku své dcery a mladého umělce.

 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.