Natálie Mykytenko se ukázala v celé své kráse před a po reoperaci svých vnad. Rozdíl je zřejmý na první pohled

Natálie Mykytenko
Natálie Mykytenko
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 1. 2024

Televizní nevěsta Natálie Mykytenko se na sociální síti Instagram pochlubila snímkem, který jasně ukazuje rozdíl mezi »starým« a »novým« hrudníkem. Natálka na podzim loňského roku podstoupila reoperaci zvětšeného poprsí, které jí začalo dělat neplechu a nevypadalo přirozeně. I když se influencerka pyšnila dokonalou figurou, celkový dojem jí kazila nepřirozeně velká mezera mezi implantáty. Dnes už je hvězda reality show spokojená. O velkém poprsí se pro ŽivotvČesku.cz Natálka před časem rozmluvila - už od dob dospívání si větší vnady přála.

Před třemi lety se televizní nevěstě sen o větších ňadrech splnil. Podstoupila plastickou operaci, po které však zůstaly rozpaky. Nepřirozené mezery mezi implantáty si všímali i fanoušci Natálky. Blondýnce to nedalo a po třech letech se svěřila do péče odborníka, který ji ubezpečil, že její implantáty se lidově řečeno rozjíždějí do strany, a dokonce je jeden otočený naopak.

Po reoperaci, kterou podstoupila influencerka na podzim, se už v listopadu poprvé ukázala s obrovským výstřihem. Nyní se rodačka z Ukrajiny na sociální síti Instagram pochlubila srovnávací fotografií, na které je v pravé části před operací a v levé části po operaci. Rozdíl je opravdu na první pohled znát a blondýnka už nyní nemá žádnou vadu na kráse.

Natálie si velké poprsí přála odjakživa, jak před časem prozradila pro ŽivotvČesku.cz. "Někdy v 17 letech jsem to začala řešit. Já jsem typ ženy, které skáče váha nahoru a dolů. A nahoru a dolů neskákala jen váha. Pak jsem se v 18 letech tak nějak celkově uklidnila, ale růst některých tělesných partií se zastavil. A já zjistila, že prsa nejsou podle mých představ. Takže jsem si řekla, že až na to jednou budu mít finance a budu velká holka, tak si udělám radost. Musím říct, že se mi výrazná prsa na ženách hodně líbí. Kluci mě k tomu nikdy netlačili. A nikdo žádné poznámky neměl. Muži mi naopak vždy říkali, ať na sobě nic neměním a zůstanu sama sebou," svěřila hvězda reality show »Svatba na první pohled« důvody, proč plastickou operaci před třemi lety podstoupila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.