Natálka Grossová je dnes plnoletá kráska. Maminka Šárka prozradila, jaké dědictví získala po otci

Šárka Grossová s Natálkou a manželem Stanislavem
Šárka Grossová s Natálkou a manželem Stanislavem
Foto: Showpix.cz

Muzikálová herečka a zpěvačka Natálie Grossová (18) je rozhodně ozdobou české umělecké scény. Tvrdě na sobě roky pracuje a díky své píli ji režiséři obsazují nejen do divadelních rolí, ale i seriálových. Štěstí má i v tom, že po svých rodičích získala pořádnou dávku talentu. "Po tatínkovi zdědila výřečnost a exhibicionismus," prozradila pro ŽivotvČesku.cz pyšná maminka Šárka Grossová (51).

Natálka Grossová má za sebou přibližně deset let umělecké kariéry. Cítí se skvěle před kamerou, o čemž svědčí i její role v aktuálně nejsledovanějším českém seriálu, hudebně se zlepšila natolik, že s ní rádi zpívají cenami ověnčení interpreti. Děkovat může zejména svým rodičům, po kterých zdědila kombinaci, která je v showbyznysu vítaná.

"Po tatínkovi zdědila výřečnost a exhibicionismus. No a já jsem v mládí tancovala, věnovala se hodně sportu a hrála na klavír, tedy trochu pohybu a vztah k hudbě po mně zdědit mohla," řekla s úsměvem pro Životvčesku.cz úspěšná podnikatelka Šárka Grossová, která je pyšná na obě své dcery, tedy i starší Denisu.

Natálce Grossové řada zkušenějších kolegů věští zářnou budoucnost. Pokud půjde cílevědomě za svým snem jako doposud, rozhodně se mezi velkými jmény české umělecké scény neztratí.

Talent v sobě nezapře. Mladá herečka a zpěvačka Natálie Grossová (18), nominovaná v roce 2...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.