Natálka naznačila, že manželství s Františkem zkrachovalo: Lidičky, dejte mi pokoj a dívejte se, říká

Natálie je hvězdou televizní reality show
Natálie je hvězdou televizní reality show
Foto: Archiv TV NOva
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 11. 2020

Líbánky na Zanzibaru nejsou žádná romantika. Naopak mezi nevěstou Natálkou Mykytenko (23) a podnikatelem Františkem Gebrem (36) žádná jiskra nepřeskočila. Rozhodně to nevypadá, že by se mělo něco obrátit k lepšímu. Diváci reality show už mají jasno, že toto manželství nevyjde. Že vztah s Františkem nevyšel, už lehce naznačila i sama Natálka.

On je pohodový chlapík, který si chce dát víno a užívat si života. Ona je trošku chladná a odtažitá cvičitelka jógy, která víno nepije, raději medituje. Nemusíte být detektivem, aby vám došlo, že mezi podnikatelem Františkem a zdravotní sestřičkou Natálkou žádné jiskry lásky nepřeskakují.

Natálka Mykytenko je na svém Instagramu pod palbou otázek. Divačky chtějí vědět, zda Františkovi dá ještě šanci. Podle toho, jak Natálka odpovídá, se dá usuzovat, že k žádnému oteplení vztahu nedošlo. "Co vám mám na to říct. Chcete od mě nějaké vyjádření, ale nechápete, že vám stejně nic neřeknu. Koukejte se na všechny díly až do konce a hotovo," odsekla Natálka na jeden z mnoha dotazů.

"Nevíte o mně a o mém životě ani prd," vpálila Natálka ženě, která se jí pokoušela soudit, že do televize se šla jen zviditelnit. "Trpělivost růže přináší," dodala Natálie s tím, že brzy diváci uvidí, zda nakonec dala Františkovi kapku naděje.

Že ale manželství sympatického Františka a pohledné Natálie spíše nepřežije, dal najevo i člověk, který je blondýnce blízký. "Jen čekala, až to na Zanzibaru skončí. Chtěla to mít za sebou. Nevěřím, že pak se to nějak moc otočilo," uvedl pro ŽivotvČesku.cz zdroj z Natálčina okolí.

"Tento vztah prochází vývojem a určitými zvraty. A věříme, že diváci budou trpěliví a projdou si ty manželské zvraty s nimi a ve finále uvidí, jak to ve skutečnosti dopadlo," řekla pro ŽivotvČesku.cz PR koordinátorka reality show Jana Lohrová.

Tak uvidíme, zda návrat z líbánek na Zanzibaru Natálku nějak emocionálně »odšpuntuje«. Zatím František připomíná tenistu, který si pinká o tvrdou zeď. Každý míček, který zkusí Natálce nadhodit, se mu odrazí k nohám.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.