Natálka ze »Svateb« v roce 2016 jako modelka. Nevyšlo to kvůli jistému nedostatku, přiznala její matka

Natálka se zúčastnila projektu Dominiky Mesarošové
Natálka se zúčastnila projektu Dominiky Mesarošové
Foto: Archiv Dominiky Mesarošové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 1. 2021

Natálie Mykytenko (23), která diváky svatební reality show zaujala svým postojem k ženichovi Františkovi Gebrovi (36) se vždy chtěla věnovat modelingu. "Na to období vzpomínám mile a pozitivně," uvedla Natálie pro ŽivotvČesku.cz. Proč se velký sen nesplnil, vysvětlila její matka Alena.

Půvabná zubní sestřička Natálie Mykytenko si díky reality show Svatba na první pohled získal sympatie řady fanoušků. Když show na nejsledovanější tuzemské komerční televizi začínala, měla Natálka na sociálních sítích pár tisíc sledujících. Dnes má na instagramovém profilu více než 80 tisíc fanoušků.

Redakce ŽivotvČesku.cz získala fotky z roku 2016, kdy se Mykytenko zúčastnila projektu modelky Dominiky Mesarošové (35). Tehdy snila o dráze modelky. Co ji zastavilo?

"Ona chtěla být modelkou. Od malička o tom snila. Bohužel to nevyšlo, nedovolila to její výška," přiznala pro ŽivotvČesku.cz Natálčina matka Alena. Na společných fotkách s ostatními dívkami je vidět, že Natálka opravdu patří k těm menším.

"Na to období vzpomínám mile a pozitivně," zavzpomínala pro ŽivotvČesku.cz Natálie o projektu s Dominikou Mesarošovou, kterého se zúčastnila přibližně před čtyřmi lety a jmenoval se Poleť s Dominikou Mesarošovou k moři. Od té doby Natálka výrazně zhubla a prošla celkovou proměnou.

"Musím uznat, že od dob, kdy se účastnila mého projektu, výrazně zhubla a vypadá dobře. Překvapilo mě ale její chování v televizi. Taková nebývala, co já si pamatuji," řekla pro ŽivotvČesku.cz Dominika Mesarošová s tím, že televize může často klamat.

"Já bych se k tomu projektu jednou ráda vrátila. Bylo to jako moje dítě a naplňovalo mě to. Ale uzavřelo se krásných deset ročníků a život šel dál. Nepokračovalo se v tom i z důvodů teroristických útoků. Chápu, že rodiče se báli dívky pouštět do zahraničí," dodala pro ŽivotvČesku.cz bývalá playmate, která po skončení projektu otěhotněla a stala se matkou malého Eliánka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.