Reklama:

Návrat Mandrage není vyloučen. Vít Starý přežil boj s démony, pracuje a promluvil, jak dnes žije

Zpěvák Vít Starý
Zpěvák Vít Starý
Foto: Showpix.cz
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 3. 2021

Bývalý frontman skupiny Mandrage Vít Starý (32) v současné době pracuje v divadle v Plzni. Vít Starý popsal, že s některými bývalými kamarády z kapely má dnes napjaté vztahy. Redakce ŽivotvČesku.cz se zeptala manažerky kapely, zda se Mandrage vrátí na scénu. "Nebudu se k tomu vyjadřovat takto brzy ráno," uvedla bývalá manažerka Mandrage Lucie Hájková.

Reklama:

Na konci roku 2019 kapela Mandrage ohlásila, že končí své působení. Mluvilo se o tom, že frontman Vít Starý je psychicky vyčerpaný. Spekulovalo se také o tom, že v rozpadu kapely hrály problémy drogy.

Reklama:

Redakce expres.cz zjistila, že dnes je Vít Starý zpět v Plzni a pracuje v jednom z pražských divadel. Dělá na recepci, kulisáka, měří ostatním z divadla teplotu...

Redakce ŽivotvČesku.cz se ptala bývalé manažerky kapely, zda je tu nějaká šance, že se Mandrage vrátí. "K tomu se nebudu vyjadřovat takto brzy ráno," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Lucie Hájková.

Vít Starý popsal, jak se dnes cítí. "Nebylo to jednoduché. Dneska už jsem psychicky v pohodě, ale v době, kdy jsem se skrýval, to nebylo dobré. Mám se dobře. Myslím si, že nastal čas, abych promluvil já. Doteď mluvili ostatní," uvedla hlavní tvář Mandrage pro web expres.cz, který ho vyzpovídal. "Když to řeknu jemně, Pepa už mé sympatie nemá," dodal zpěvák o bývalém kamarádovi z kapely, který fanouškům v minulosti v několika rozhovorech popsal, proč podle něj došlo k rozpadu kapely.

Vít Starý si píše texty sám pro sebe a přemýšlí o návratu. Zda to bude po boku bývalých kamarádů, je momentálně hodně nejisté.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: