Reklama:

Ne, to není hvězda přehlídkových mol. Šárka Vaňková je rok od roku krásnější. Promluvila o partnerovi

Zpěvačka Šárka Vaňková
Zpěvačka Šárka Vaňková
Foto: Se svolením Šárky Vaňkové
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 5. 2021

Před sedmnácti lety nastartovala svou pěveckou kariéru a od té doby poznala, co je úspěch, peníze i sláva. Teď zpěvačka Šárka Vaňková (30) zažívá především opravdovou lásku po boku partnera a hudebníka Richarda Nálepy (30), se kterým je neskutečně šťastná. Dokazuje to i skutečnost, jak spolu prožívají měsíc lásky.

Reklama:

V únoru se slaví jakožto svátek lásky Valentýn, který má ale zahraniční kořeny a podle mnohých Čechů je pravým dnem oslav zamilovaných první májový den. S ním je spojeno hned několik tradic.

Reklama:

Krásná zpěvačka, která zazářila v Draculovi nebo Kleopatře a patří mezi tváře připravovaného muzikálu Robinson Crusoe, upřednostňuje český svátek. "První máj je mi milejší, protože jsem Češka. Navíc jaro a rozkvetlé stromy jsou mi bližší než přeslazená srdíčka a dárečky. Pusu pod třešní jsem od přítele dostala o den dřív, když jsme byli s pejskem na bruslích, a ona tam prostě tak stala… (směje se)," řekla Šárka Vaňková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že májový den u nich neproběhl jako sváteční.

"My jsme ho s Richardem prožili naprosto běžně. Nešlo asi o nic zajímavého, ale pro mě je mnohem důležitější, že tu pusu dostanu každý den jen tak a nemusí k tomu být speciální důvod," doplnila Šárka Vaňková pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: