Ne, to není modelka. Šárka Vaňková za 16 let od finále pěvecké show neskutečně zkrásněla

Šárka je velmi půvabná žena
Šárka je velmi půvabná žena
Foto: Archiv Šárky Vaňkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 9. 2020

Před šestnácti lety nastartovala svou pěveckou kariéru. Řeč je o Šárce Vaňkové (32), která paradoxně v šestnácti letech začala objevovat velký svět hudby. Stala se totiž historicky první stříbrnou finalistkou prvního ročníku slavné pěvecké soutěže. A i když o svém životě nerada mluví, pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak dnes žije.

Šárka je aktuálně zadaná. Osud jí do životní cesty po roce samoty »přihrál« partnera, hudebníka Richarda, se kterým si zpěvačka rozumí nejen lidsky, ale i po hudební stránce. Společně pracují na duetu, který je paradoxně sblížil, až to mezi nimi zajiskřilo tak, že před pár týdny spolu vytvořili partnerskou dvojici.

"Jsem šťastná. Po roce bez partnera a návratu ze Slovenska do Česka si konečně užívám lásku, která mě obohacuje. A to zejména kvůli tomu, že jsem se sblížila s člověkem, se kterým máme k sobě vzájemnou úctu, respekt a lidsky si rozumíme," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Šárka, která za šestnáct let od soutěže změnila ve svém životě mnohé.

Zejména ale vizáž. Šárka se totiž proměnila do opravdové princezny a dalo by se zcela jasně u ní říct, že čím je starší, tím je půvabnější. Ale vždy na růžích ustláno neměla.

Před časem totiž Šárka opustila hudební branži - je tomu přibližně 6 let. Přitom měla rozjednáno několik muzikálů a televizních vystoupení. Tehdy patřila k velmi vyhledávaným zpěvačkám a dokonce měla svůj televizní pořad. "Chtěla jsem z toho kolotoče pryč. To všechno bylo krásné a jsem vděčná a pokorná k tomu, že jsem poznala strašně moc úžasných lidí, ale moje rozhodnutí, že na čas dám zpívání sbohem bylo nezlomné," upřesnila Šárka pro ŽivotvČesku.cz. Co ji tehdy motivovalo? Našla si stabilního partnera na Slovensku, se kterým ale už více než rok není.

Šárka aktuálně na sobě pracuje a chce si ještě užít to, co jí jde nejlépe - zpívání. "Teď zkouším muzikál, chodím na hodiny zpěvu, pracujeme s partnerem na duetu a videoklipu, do toho ještě mám své pracovní aktivity v kosmetice, takže se nenudím. Věřím, že všechno dopadne dobře, protože všichni tak nějak tušíme, že aktuální epidemická situace v Česku není dobrá, ale naděje umírá jako poslední," řekla pro ŽivotvČesku.cz Šárka, jak aktuálně žije s tím, že skladba, na které už několik týdnů s partnerem pracují, spatří brzy světlo světa.

Kdo Šárku Vaňkovou zná, moc dobře ví, že se řadí k velmi tvrdohlavým lidem. A pokud si stanovila cíl, že se opět zařadí k nejpopulárnějším zpěvačkám v Česku, jako tomu bylo v minulosti, není pochyb o tom, že se tak brzy stane.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.