Reklama:

Nebankovní půjčka

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Redakce ŽvČ |
[email protected]
Publikováno: 2. 6. 2022

Muset se obejít bez finančních prostředků není nic příjemného. A proto ti, kdo nemají peníze, hledají nějaké řešení. A tím bývá dejme tomu půjčka.

Reklama:

Nebankovní půjčka

Někdo přijde někdy v průběhu života o příjmy či jejich podstatnou část, před někým se klidně i zcela nečekaně objeví vysoké výdaje, někdo přijde o práci nebo je přeřazen na horší pozici, někdo onemocní, někdo se bláhově zaručí za půjčku někoho jemu blízkého, kdo nedostojí svým závazkům… Je prostě celá řada situací, jež mohou každému z nás zkomplikovat život.

Reklama:

A když v takové situaci přestanou příjmy stačit na pokrytí všech nezbytných výdajů? Pak se někdo uskromní, někdo si najde lepší či další zdroj příjmů, někdo sáhne na úspory. A pokud někdo nemá žádnou z takových možností, vezme si půjčku.

Což o to, v tomto rozhodnutí se nic špatného ukrývat nemusí, pokud si dotyčný půjčuje na něco rozumného. Jenže problém je v tom, že nemá-li dotyčný náležitě vysoké příjmy a čisté registry dlužníků, pronásledují-li tohoto exekutoři nebo zápolí s jinými potížemi, nejednou se žádostí o půjčku neuspěje. Zejména pokud pokouší štěstí v bance, kde se na žadatele tradičně kladou vysoké požadavky.

A v takové situaci je dobře, že u nás existuje i nebankovní hypotéka bez registru. U té se totiž uspěje daleko snáze než někde v bance. Pokud si někdo takový položí otázku „dosáhnu na hypotéku?“, může si v tomto případě směle odpovědět, že ano.

Tady se totiž díky nutnosti dát za půjčené finance do zástavy nemovitost odpouští jak přehnaně vysoké příjmy, tak i nezbytně čisté registry dlužníků, tady nevadí ani nejeden další nedostatek na žadatelově straně. Díky oné zástavě je jistota, že se dlužník vynasnaží zodpovědně splácet, a proto se tu poskytují rychle a za ideálních podmínek i hodně velké finanční částky. I 70 % odhadní ceny oné nemovitosti se tu dá získat, a to na rok až třicet let. Bez nutnosti platit předem, s mnoha dalšími výhodami, jakými jsou třeba přijatelné úroky či možnost vrátit vše i předčasně.

Informujte se i vy, jak získat hypotéku tohoto typu.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: