Nebezpečné vztahy Honzy Musila a jeho nadřízeného. Moderátor po konci na Barrandově přiblížil zákulisí, co mu majitel televize udělal

Honza Musil
Honza Musil
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 2. 2022

Je to téměř půl roku, kdy se stalo to, co fanoušci české moderátorské legendy nečekali. Honza Musil (54), který byl hlavní tváří pořadu Nebezpečné vztahy, ukončil po pěti letech spolupráci s televizí Barrandov. S odchodem se dokázal poměrně lehce vyrovnat, přesto si v duši nese malé zklamání. Způsobil ho ředitel televize Jaromír Soukup (52), se kterým ho nepojil jen čistě pracovní vztah, jak uvedl »spíkr« pro ŽivotvČesku.cz.

"Ani po pěti měsících se vlastně oficiálně neuzavřel lidsky můj odchod z Barrandova ve smyslu, že jsme se s Jaromírem Soukupem oficiálně nerozloučili. Jsem přesvědčen, že naše vztahy byly více než jen pracovní, a tak jsem to nečekal. Nečekal bych, že po našich krásných tvůrčích pěti letech, které opravdu nebyly jen na bázi pracovního vztahu, mi nezvedne telefon. Čekal jsem, že třeba alespoň napíše SMSku," vylíčil moderátor pro ŽivotvČesku.cz k dotazu redakce, zda je pravdou, že se měli se šéfem televize několikrát ohledně jeho odchodu setkat, k čemuž tenkrát nedošlo.

Pořad pod vedením charismatického moderátora patřil vůbec k nejoblíbenějším na komerční stanici. Televizní divák dostával pravidelnou dávku emocí, které mu Honza Musil v roli ostříleného průvodce Nebezpečných vztahů nabízel. I když by se mohlo zdát, že je moderátor na dlažbě, svou roli muže, který pomáhá druhým lidem, neopustil. Začal totiž lidově řečeno vypiplávat vlastní charitativní pořad, který se těší zájmu na známém video portálu.

"Nová naděje je projekt, který pomáhá všem lidem, kteří řeší životní situaci, kterou jim připravil osud. V jednotlivých příbězích navštívíme ty, kteří se na nás obrátili v jejich osobním prostředí. Po odchodu z Barrandova jsem měl dostatek času věnovat se svému projektu, který má podle mne smysl," popsal Honza Musil pro ŽivotvČesku.cz, co ho aktuálně nejvíce pracovně naplňuje s tím, že na projektu, který ukazuje, že lidé stále mají dobré srdce, spolupracuje s partnerem Jakubem Garethem Bialým a také kolegou a kamarádem Kubou Kubínem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.