Nebinární rodina JLo a Bena Afflecka: Po zpěvaččině dceři se ke genderové neutralitě přihlásila i dcera herce. Nyní se jmenuje Fin

Herec Ben Affleck
Herec Ben Affleck
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 4. 2024

Prostřední dcera herce Bena Afflecka a herečky Jennifer Garnerové se už nějaký měsíc hlásí k transgenderu. Veřejně vystoupila minulý víkend na pohřbu svého dědečka, kde se s vlasy ostříhanými na ježka představila novým jménem »Fin« a požádala, aby byla označována zájmenem »oni«. Stejným způsobem před časem začala Jennifer Lopezová při jednom ze svých koncertů oslovovat i svou dceru Emme, kterou zahraniční média označují za genderově neutrální. O nové identitě Seraphiny Affleckové píše britský deník Daily Mail.

Patnáctiletá dcera Jennifer Garnerové a Bena Afflecka se minulý víkend veřejně představila na pohřbu svého dědečka pod jménem »Fin«. Na posledním rozloučení s otcem herečky Jennifer Garnerové, který zemřel předminulý týden v pětaosmdesáti letech, se Fin představili v černém obleku s kravatou a nakrátko střiženými vlasy, jak píše britský Daily Mail s odkazem na sociální síť Facebook, prostřednictvím které bylo rozloučení s Williamem Jackem Garnerem živě vysíláno.

Fin nejsou však jediní, kdo se cítí být nebinární. Patnáctiletá dcera zpěvačky Jennifer Lopezové Emme se také již delší dobu nechává oslovovat zájmenem »je« a »oni«. Emme chodí v chlapeckém oblečení a krátké tmavé vlasy si často barví pastelovými barvami. Fin a Emme mají k sobě podle zahraničních médií velmi blízko.

Ben Affleck a Jennifer Garnerová se rozešli v roce 2015, o tři roky později byli oficiálně rozvedeni. Kromě Fin mají ještě osmnáctiletou dceru Violet a patnáctiletého Samuela a dodnes udržují velmi přátelské vztahy. V roce 2022 se Ben oženil se zpěvačkou Jennifer Lopezovou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.