Nečekaný útěk ze studia SuperStar zachytila kamera. Leoš Mareš zaskočil celý štáb, když odběhl od stolu porotců

Autor: TV Nova | SuperStar
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 9. 2021

Druhá epizoda pěvecké show, kterou vysílá tuzemská nejsledovanější komerční stanice, bude opět plná emocí. Kromě skvělých výkonů na diváka čeká nečekaný úprk ze studia moderátora Leoše Mareše (45), který zaskočil celý štáb, své kolegy i jednu ze soutěžících. "Strašně se omlouvám, ale já strašně potřebuji jít na záchod," řekl během pěveckého výkonu jedné z účastnic castingových kol a odešel.

Televizní divák se v druhém díle dalšího ročníku SuperStar dočká oblíbených porotců ve složení Patricie Pagáčová (32), Monika Bagárová (27), Leoš Mareš, Pavol Habera (59) a Marián Čekovský (44). A kromě řady skvělých i horších výkonů nebude nouze o nečekaná překvapení. O jedno z nich se postará Leoš Mareš.

Během vystoupení jedné z účinkujících vstane s omluvou, že musí na toaletu a odejde. Ostatní členové poroty naprostou netuší, co se děje a nechápavě koukají jeden na druhého. Následně jeho místo zaujme papírová figurína v životní velikosti, kterou přinese člověk z produkce. Na tu porotci začnou mluvit, co si o výkonu soutěžící myslí. Jak kuriózní situace vypadala, se podívejte na video. Jisté je to, že nečekaný odchod Leoše Mareše mnohé zaskočil. S návratem se moderátor ale omluvil s tím, že si uvědomuje, že to bylo neslušné.

(zleva) Leoš Mareš, Patricie Pagáčová, Marián Čekovský
(zleva) Leoš Mareš, Patricie Pagáčová, Marián Čekovský
Foto: Se svolením TV Nova

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.