Reklama:

Nečekaný zvrat. Otec Ornelly Koktové se zastal Simony Krainové. Svou exmanželku Moniku Binias pak drsně označil za promiskuitní ženu

Michal Štika a Simona Krainová
Michal Štika a Simona Krainová
Foto: Nextfoto 2x
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 8. 2023

Tak tohle by asi nikdo nečekal. V médiích aktuálně rezonuje kauza okolo modelky Simony Krainové, která si založila profil na platformě s obsahem pro dospělé. K této skutečnosti se vyjádřilo několik dalších známých tváří - mezi nimi influencerka Ornella Koktová a její matka Monika Binias. Vzácně se shodly v kritice proti bývalé topmodelce, která si ale nic nenechala líbit. Do »slovní přestřelky« teď nečekaně vstoupil otec Ornelly a exmanžel její matky Michal Štika, který se překvapivě zastal někdejší hvězdy přehlídkových mol. Pro ŽivotvČesku.cz poskytl vyjádření směřované své dceři. V něm dokonce svou bývalou ženu označil za promiskuitní.

Reklama:

Dlouho byl klid, ale ve skutečnosti to byl jen klid před bouří. I tak se dá smýšlet o tom, co se stalo následně, když Simona Krainová oznámila, že své odhalenější fotografie umístila na portál s obsahem pro dospělé. Strhla se doslova bouře, kdy jedni někdejší topmodelce tleskali, že na to má, druzí se začali cítit pohoršeni.

Reklama:

Do druhého tábora - tedy odpůrců počinu Krainové, se zařadila Ornella Koktová se svou matkou. Na sociálních sítích daly nelibě najevo, co si o tom myslí, že Krainová umístila část svého soukromého »fotoportfolia« na portál, který je určen dospělým osobám a určité služby jsou tu zpoplatněny.

"Je to za mě potupa, pro někoho volání o pozornost, pro někoho možná peníze na chleba," napsala na svém facebookovém profilu Ornella Koktová a dodala, že jejich rodina je slušná, tradiční a ctí určité hodnoty.

Stejný názor sdílela i Ornellina matka Monika Binias, která se také veřejně k Simoně Krainové vyjádřila. I když si Ornella s matkou nemohou přijít na jméno, přítomnost Simony Krainové na platformě pro dospělé ji také lidově řečeno zvedla ze židle a na svém instagramovém profilu se nepřímo Simoně Krainové vysmála. Pro ŽivotvČesku.cz se podnikatelka, jež žije převážně ve Švýcarsku, ke kauze na internetu vyjádřila.

"Mně nějaká Krainová je úplně u zadku. Je mi úplně jedno, co tyhle postavy dělají. Jestli její manžel vydělává, nevydělá, jestli je úspěšný, neúspěšný… Já jsem chtěla svým vyjádřením říct, že dívky, slečny, ženy od rodin, aby si nemyslely, že tohle je nová forma, která je akceptovatelná. To je všechno. Mně nějaká Krainová je jinak úplně jedno," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Monika Binias, když se jí redakce dotázala, proč se vyjádřila negativně směrem k tomu, že někdo využívá služeb známého portálu pro dospělé.

Na to zareagovala někdejší úspěšná česká topmodelka a úder Monice Binias vrátila. "Nejvíc mě baví vyjádření éčkových, oteklých, umaštěných nul," napsala Simona ke snímku Moniky ve svém příběhu na Instagramu.

Do války slov teď vstoupil nečekaně otec Ornelly a exmanžel Moniky Binias, který své milované dceři vyslal vzkaz, kterým se snaží celou věc uklidnit. Zajímavostí však je, že se zařadil spíše do prvního tábora - tedy modelku chválí, ale zejména kladl důraz na to, že je její věcí, co si dělá, uvedl to pro ŽivotvČesku.cz.

"Ornelko, na tvém místě bych neřešil, co si kdo dělá a kam si své fotky dává. Ať si každý dělá, co uzná za vhodné, když tě to neohrožuje, ani nikoho jiného, nezasahuje to do tvých či něčích práv. Paní Krainová nepochybně svými snímky, ať už jsou jakékoliv, udělá radost těm, kteří se chtějí podívat, a vlastně, když se člověk nad tím zamyslí, pro některé to může být příjemná terapie. Paní Krainovou už jsme tak nějak nahou všichni viděli a slušelo jí to. Asi i za to dostala dobře zaplaceno. Ale pořád to je její věc. Kdo na to nechce koukat, nemusí. To je v pořádku. Navíc ve svém věku má asi co nabídnout, proto se tak rozhodla a je to zase jen a jen její věc. Jsme kontroverzní rodina, už jsem si na to zvykl, přesto si myslím, že některé věci jsou zbytečné a přes čáru. To znamená, že třeba nechápu, že taková nevěrná a promiskuitní žena, jako je má bývalá žena Monika, může něco kázat o »lynčování žen lehkých mravů«, jako se tímto směrem proti paní Krainové vyjádřila," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Michal Štika, který ve většině jiných případů vždy stojí na straně své dcery.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: