Nechci přijít ani o kousíček jejího dětství, říká Jana Paulová o rozkošné vnučce, kterou ukázala. Herečka prozradila, jak bude trávit volné letní týdny

Herečka Jana Paulová
Herečka Jana Paulová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 5. 2022

Herečka Jana Paulová (67) patří mezi nejuznávanější české herečky. Diváci si ji oblíbili jak na televizních obrazovkách, tak na divadelních prknech, nedávno se však ujala jedné z nejdůležitějších životních rolí, když se stala babičkou. "Tohle krásné jaro pendluju mezi Británií, kam jezdím za svou vnučkou, a Českou republikou," uvedla Jana Paulová pro ŽivotvČesku.cz a popsala, jaké má plány na léto.

Herečka Jana Paulová je i ve věku 67 let neobyčejně krásnou a především vitální ženou. Její výkony na divadelních prknech i před kamerou jsou toho důkazem. To, že je v kondici, pro ni znamená výhodu nejen po pracovní stránce, ale i v osobním životě. Může být totiž aktivní babičkou své malé vnučce, se kterou se aktuálně snaží trávit co nejvíc času.

"Tohle krásné jaro pendluju mezi Británií, kam jezdím za svou vnučkou, protože nechci přijít ani o kousíček jejího dětství, a Českou republikou, kde mám svoje doma a svou práci. Točím teď seriál na nádherné Pálavě, takže je radost tam vůbec jen být. Je tam skvělý štáb a můžu si zahrát s Bolkem Polívkou, takže je to celé takové šťastné," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Jana Paulová.

Rozhodně nelze popřít, že oblíbená herečka překypuje životní energií, jakou by jí leckdo mohl závidět. Tu jí dodává nejen aktivní životní styl a láska rodiny, ale také společnost jejích kolegů. Proto je pro ni velmi důležité, že pracuje s lidmi, kteří jí do života přinášejí radost.

"Pro mě je nejdůležitější, s kým se ve své profesi potkávám, proto ráda točím i Ordinaci, kde je to po těch letech už skoro rodina, třeba setkání s Míšou Badinkovou si vždycky užívám. Stejně to mám v mém domovském Divadle Kalich, kde se už léta můžu potkávat na jevišti s Ivuškou Janžurovou, Pavlem Zedníčkem, Davidem Suchařípou a nově i s Vaškem Vydrou," popsala pro ŽivotvČesku.cz Jana Paulová, jak podstatné je pro ni trávit čas s milovanými kolegy.

S Václavem Vydrou tvořila Jana Paulová dynamickou dvojku už v komediích Kameňák, kde hráli manželský pár. Nyní spolu hrají v komedii Nikdy není pozdě. Sympatická blondýnka však nebude letní měsíce trávit jen pracovně, v druhé polovině prázdnin si bude užívat tepla v zahraničí. "V srpnu mám pár týdnů volna, a tak bych je ráda strávila s rodinou a přáteli na ostrově Korfu," dodala Jana Paulová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.