Nechtěný "dárek" k narozeninám pro Carol z Kroku za krokem. Suzanne Somersová opět bojuje s rakovinou

Herečka Suzanne Somersová
Herečka Suzanne Somersová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 10. 2023

Americká herečka Suzanne Somersová je pro českého diváka známá především ze seriálu Krok za krokem. Charismatická blondýnka brzy oslaví 77. narozeniny, které si užije zase o něco víc. Seriálová Carol, jež před dvěma měsíci oznámila, že se jí vrátila rakovina prsu, bojuje se zákeřným onemocněním s přestávkami už od svých dvaceti let. Proto je herečka šťastná za každý okamžik strávený s vlastní rodinou. "Dělám vše pro to, aby mě nemoc neovládla," uvedla v prohlášení pro televizní show Entertainment Tonight.

Oblíbená herečka z amerických sitcomů patří mezi vitální ženy, které i po sedmdesátce vypadají skvěle. Málokdo by řekl, čím si krásná blondýna v životě prošla. Od svých dvaceti let bojovala s rakovinou a zákeřná nemoc ji provází celým životem. Seriálová Carol Fosterová před dvěma měsíci potvrdila slova svého manžela Alana Hamela (87) o tom, že se jí vrátila rakovina prsu.

"Dělám vše pro to, aby mě tato zákeřná nemoc neovládla," stojí v jejím prohlášení pro web Entertainment Tonight. "Vrátila se rakovina prsu. Jako každý pacient s rakovinou dostanete ránu do žaludku. Pak si ale obléknu bojovou výstroj a jdu do války, tohle je pro mě známé bojiště a jsem velmi tvrdá," uvedla dále sympatická Suzanne, jež se ani zdaleka nevzdává.

V celoživotním boji s nemocí, která se může kdykoliv vrátit, vidí statečná herečka i pozitiva. "Velmi nás to s manželem sblížilo. Každý okamžik každého nového dne byl pro nás vzácný. Za více jak 42 let jsme nestrávili ani jeden den bez sebe," uvedla dále maminka jediného syna Bruce Somerse, kterého má herečka s exmanželem, s nímž se rozvedla už v šedesátých letech.

Hereččini fanoušci se začali znepokojovat poté, co se Suzanne přestala objevovat v pravidelném živém vysílání na Facebooku. Dnes už je jasné, že se potýká s vážnými zdravotními problémy, které v minulosti řešila výhradně alternativními způsoby medicíny. Ve vyjádření na svém instagramovém profilu však herečka přiznala, že podstoupila i konvenční léčbu, a zopakovala, jak obrovská podpora je pro ni její manžel a celá rodina.

Už jako mladá bojovala Suzanne s rakovinou kůže. V padesáti letech jí diagnostikovali rakovinu prsu. Nezbývá nic jiného než herečce držet palce, aby i tentokrát nad zákeřnou chorobou zvítězila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.