Nedostaneme se ani do kina, tím nás k očkování prostě donutí, myslí si otec Ornelly Koktové

Michal Štika a jeho dcery Ornella a Charlotte
Michal Štika a jeho dcery Ornella a Charlotte
Foto: archiv M. Štiky
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 1. 2021

Michal Štika (50) si i v koronavirové době naplno užívá roli dědečka a lásku o čtrnáct let mladší přítelkyně Barbary. Radost mu kazí jen to, že se komplikuje možnost cestovat. "S očkováním jsem na rozpacích. Vakcína je vyrobena moc narychlo," uvedl svůj pohled na věc Štika pro ŽivotvČesku.cz.

Pyšný dědeček dvou vnuků Quantina a Svena se už těší, až se bude moci chlubit také vnučkou. Štikova dcera Ornella (27) a její manžel Josef Kokta (63) totiž čekají vytouženou holčičku.

Michala Štiku proslavilo vystupování v divoké reality show po boku tehdejší manželky Moniky (48). Dnes rozvedený Michal zdůrazňuje, že je rád, že manželství skončilo a on může veškerý volný čas trávit po boku půvabné přítelkyně Barbary. Té vděčí také za to, že mu pomáhá překonat koronavirovou krizi.

"Bára má zahradu a pejsky, tak alespoň nějaké rozptýlení máme. Občas jedeme alespoň do Německa na nákup. Ale chybí mi solárko, fitko, bazén... Na ty věci si člověk zvykne a teď mu to chybí. Ještě přemýšlíme o nějaké dovolené, koukali jsme na Kanáry a na Kubu. Čas na cestování by byl, ale ty testy jsou nepříjemné," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Michal Štika, kterému vadí, že když se na letišti odhalí, že má pozitivní test, tak cestovky nevrátí plnou cenu zájezdu.

Jeho exmanželka Monika se na očkování proti koronaviru těší. "Věřím tomu, že vakcína proti covidu fungovat bude. Nejsem fanouškem konspiračních teorií, že nás chce někdo očipovat, dávám na selský rozum," uvedla Monika Štiková-Binas pro ŽivotvČesku.cz.

Její bývalý manžel je opatrnější. Nelíbí se mu, že vakcína byla vyrobena za rekordně krátký čas.

"S očkováním nevím, jsem na rozpacích. Vakcína by se měla zkoušet 4 roky, ale toto je udělané narychlo. Jenže když člověka nevezmou do letadla a třeba do kina, tak ho k očkování donutí. Nejhorší je, jak je to celosvětové, že není kam utéct," dodal pro ŽivotvČesku.cz Michal Štika.

Ministerstvo zdravotnictví pod vedením Adama Vojtěcha (35) připravilo vyhlášku o povinném ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu