Nehoda u Olgy Menzelové. Auto bouralo do jejího domu. Škoda je celkem 80 tisíc korun, říká mluvčí policie

Vdova po legendárním režisérovi Olga Menzelová nabídla pomoc Ukrajině
Vdova po legendárním režisérovi Olga Menzelová nabídla pomoc Ukrajině
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 12. 2020

Poměrně velké drama zažila vdova po zesnulém režisérovi Jiřím Menzelovi (†82). Na Štědrý večer do domu Olgy Menzelové (42) vjelo nezvládnuté auto. Řidička (30) »zaparkovala« předkem vozu do stěně koupelny. "Škoda na domě byla vyčíslena na 20 tisíc korun, škoda na vozidle na 60 tisíc korun," řekl pro ŽivotvČesku.cz mluvčí policie Jan Daněk.

O nepříjemné nehodě informovala Olga Menzelová na sociální síti snímkem a doprovodila ho hláškou z filmu pod taktovkou jejího zesnulého muže Vesničko má středisková.

"Auto jsem si k Vánocům nepřála. Ale stejně přijelo… jen Ježíšek zaparkoval poněkud razantně. Vzal to téměř rovnou do naší koupelny,“ popsala Menzelová událost u snímku.

Řidička prý vyvázla bez zranění. "Naštěstí se mu nic nestalo. Podezírám Jirku! To jsou přesně jeho fórky! Asi aby se nám moc nestýskalo…. Štědrý den, jak má být! A do konce roku ještě daleko…,“ dodala vdova po známém režisérovi, který po dlouhé nemoci zemřel letos 5. září.

Nehodu řešila i policie. "Událost se stala na Štědrý den okolo 14 hodiny. Řidička ročník 1990 řídila vozidlo Suzuki Swift, nechovala se na silnici ohleduplně a narazila do rodinného domu. Škoda na domě byla vyčíslena na 20 tisíc korun, škoda na vozidle na 60 tisíc korun. Řidička se podrobila dechové zkoušce, ta byla negativní s tím, že na místě jí byla udělena pokuta," řekl pro ŽivotvČesku.cz mluvčí policie Jan Daněk.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.