Reklama:

Nejdříve jí mačkal hada Roman, teď se Jana z Výměny manželek zasnoubila s novým partnerem. A ukázala nádherný prsten

Výměna manželek
Výměna manželek
Foto: Se svolením TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 8. 2023

V polovině roku 2017 na sebe výrazně upozornila ve známé reality show, ve které si dvě ženy prohodí na dobu deseti dnů své domácnosti. Dodnes si ji lidé pamatují jako ženu, která svého někdejšího partnera Romana před objektivem kamery požádala ostřejším způsobem, aby jí nemačkal hada. Jednačtyřicetiletá Jana dnes žije ale zcela jiný život. "Mám nového partnera a žijeme společně na venkově," uvedla pro ŽivotvČesku.cz někdejší účastnice divácky oblíbeného pořadu, která se na konci června zasnoubila.

Reklama:

Jana stále žije v sousedním Německu. V současnosti má nového partnera. A »divočina«, kterou před kamerou v nezapomenutelném díle Výměny manželek předvedla, už je dávno minulostí. Dnes je účastnice divácky oblíbeného pořadu vzornou matkou svých dvou dcer. Změnila vizáž a stala se z ní sympatická dáma, se kterou si člověk nemá obavy popovídat. Pravdou je, že láska ke zvířatům jí zůstala.

Reklama:

"Mám nového přítele a již jsme na venkově," uvedla s tím, že na konci loňského roku se stěhovala s dcerami. "Je to tu super, na rozdíl od města. Hlavní je, že přítel má moc rád i moje dvě holky a pejska. Prostě je to také milovník zvířat jako my. Takže je svět zase o něco hezčí," přiblížila pro ŽivotvČesku.cz účastnice reality show, jak dnes žije. Na svém facebookovém profilu se také pochlubila tím, že je od konce června zasnoubená.

Redakce ŽivotvČesku.cz se Jany také dotázala, zda tuší, kde je konec jejímu bývalému partnerovi Romanovi, s nímž byla ve Výměně manželek. "Vůbec nevím," dodala bývalá účastnice reality show, která je příkladem toho, že když člověk chce, svůj život může změnit od základu.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: