Nejen ženy, ale i slavní muži chtějí vypadat mladší. Porotce Simon Cowell přiznal, co miluje na botoxu

Simon Cowell je jako porotce legendou
Simon Cowell je jako porotce legendou
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 12. 2020

Britský Jaro Slávik, muž, který dokáže svými nelichotivými poznámkami leckoho rozplakat a na druhou stranu i producent, který ocení skutečný talent a umění. Simon Cowell je jedním z mála slavných mužů, kterým na vizáži záleží stejně, jako slavným ženám. V 61 letech chce před kamerami vypadat svěže a nezastírá, že jeho hlavním pomocníkem je botox.

Bolest související s touhou po mladistvé vizáži neznají jen slavné ženy. Simon Cowell patří mezi hrstku světoznámých mužů, kteří se nebojí otevřeně hovořit o své závislosti na omlazovacích procedurách.

Než přišla éra talentových soutěží, Cowell představoval významnou osobnost hudební branže. Bez povšimnutí veřejnosti stál za úspěchem nespočtu interpretů, než se jako porotce sám objevil v televizi.

Když se v prvním desetiletí nového tisíciletí dostal mezi 100 nejvlivnějších osobností světa, měl jasno v tom, že musí reprezentovat svým vzhledem stejně jako svými schopnostmi.

Nechtěné přiznání

Zpočátku byl Cowell donucen k přiznání botoxu nejapnými poznámkami ze strany diváků. Objevil se v televizi s hladkou pletí bez vrásek, a kdyby lhal, jen by se ponížil.

Postupem času se nejslavnější porotce světa odhodlal o botoxu mluvit otevřeně i proto, aby jiným pánům ze zábavního průmyslu dodal odvahu ho také podstoupit a přiznat ho.

Simon Cowell v rozhovoru pro Huffington Post řekl, že kdyby už od začátku znal správnou míru, nikdy by veřejně o botoxu mluvit nemusel. Až v posledních letech zjistil, co mu svědčí.

Bolest

To, o čem slavné ženy nemluví, je bolest. Bolest, která úzce souvisí s krásou, kterou na nich lidé tolik obdivují. Simon Cowell se však nebojí o ní mluvit. "Botox je součástí mé rutiny, napravuje spoustu škod způsobených vnějšími vlivy, ale řeknu vám, že to bolí jako čert," dodal v rozhovoru pro britský Mirror.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.