Reklama:

Nejkrásnější česká lékárnice Jana Doleželová ukázala své přepychové bydlení. Luxus za miliony zhodnotil realitní specialista

Bydlení Jany Doleželové
Bydlení Jany Doleželové
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 8. 2023

Vítězka soutěže krásy z roku 2004 Jana Doleželová (42) byla právem považována za nejkrásnější tuzemskou lékárnici. Maminka šestileté dcery Veroniky dala aktuálně veřejnosti nahlédnout do svého soukromí - přesněji řečeno do svého rodinného domku nedaleko Říčan u Prahy. Pro ŽivotvČesku.cz odhadl cenu rodinného bungalovu atraktivní brunety realitní specialista Dušan Měchura. "Jde o bydlení pro náročnější, které působí skutečně dobře," popsal svůj první dojem z nemovitosti.

Reklama:

Okouzlující brunetka poměrně dlouho dokázala kombinovat modeling s aktivitami kolem lékáren, když se jí ale před šesti lety narodila dcera, musela někdejší královna krásy přece jen divoké pracovní tempo upravit a na přehlídkových molech ji mohou lidé zahlédnout spíše jen výjimečně. Jana Doleželová nyní dala nahlédnout do své oázy klidu, kde žije v souladu s přírodou.

Reklama:

Jednopodlažní dům s bazénem a krásnou zahradou pořizovala lékárnice ještě se svým bývalým partnerem a otcem dcery Davidem Trundou, s nímž už však nežije.

Bývalá modelka si ve svém království může užívat nejen bazén a sluneční terasu, ale i zimní zahradu s krbem, kde si může celoročně posedět s přáteli a hledět do překrásné okrasné zahrady.

Interiér domu známé lékárnice je vkusně zařízen, kdy převažují přírodní barvy, jako jsou odstíny hnědé a krémové. Hodně světla v obývací části, kde dominuje velkorysá kožená sedačka, zaručují velká francouzská okna. Na komodě nechybí ani modelčiny trofeje z golfových turnajů.

Redakce ŽivotvČesku.cz se dotázala odborníka přes reality na jeho odhad, co se týká ceny nemovitosti Jany Doleželové. "Podle snímků jde o velmi příjemné bydlení s atraktivní dojezdovou vzdáleností do hlavního města. Z toho, co lze na snímcích spatřit, jde o bydlení pro náročnější, které působí skutečně dobře. Podle mého odhadu, který zcela jistě bude zkreslen tím, že jde jen o fotografie a neznám ani velikost pozemku, se cena dá odhadnout plus minus okolo dvaceti milionů korun," uvedl pro ŽivotvČesku.cz realitní specialista Dušan Měchura.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: