Nejkrásnější dvojčata světa okouzlila internet. Ava a Leah si už vydělávají modelingem

Nejkrásnější dvojčata světa
Nejkrásnější dvojčata světa
Foto: Profimedia.cz

Psal se rok 2017, když se na sociálních sítích zničehonic objevily dvě krásné holčičky. Ava a Leah (obě 10), dvojčata, okamžitě okouzlila internet Jejich krása je dechberoucí a už ve svém věku si obě dívky vydělávají modelingem. Manažerku jim dělá maminka, právě ta jim na sociálních sítích vytvořila profil, který dnes stojí za jejich slávou a slibně rozjetou kariérou. Do budoucna dvojčata plánují v modelingu pokračovat a slávy se zatím vzdát nechtějí.

Ava a Leah slavily sedmé narozeniny, když jim maminka na opakované výzvy svých přátel založila profil na Instagramu. Netušila, že její dcery budou mít během pár měsíců více než milion sledujících a budou nazvány nejkrásnějšími dvojčaty světa.

Dívenkám je už 10 let a kariéry mají velmi dobře našlápnuté. "Holky si tu slávu užívají, je to pro ně dobrodružství. Dostávají oblečení od nejrůznějších značek, dělají reklamy a lidé na ulici se s nimi chtějí fotit. Víc než peníze si ale užívají nová přátelství, která navázaly," řekla maminka Jaqi pro magazín Buzzfeed.

Práce v modelingu je časově náročná, holky se do ní ale nepouštějí naplno, důležitá je pro ně totiž hlavně škola. "Ava a Leah pracují odpoledne, přes den jsou ve škole jako každé jiné dítě. Výjimky děláme jen minimálně u hodně významných nabídek, v tom případě je ale učitelka s námi a vyučuje je při pauzách," svěřila maminka dvojčat, jak kombinuje výuku s prací.

Dvojčata nepracují každý den, když mají volno, žijí stejně jako jejich vrstevníci. "Ve volný den jdou do školy a pak na kroužky, například na plavání nebo hodiny tance, také chodí ven s kamarády. Zatím jsou ale obě přesvědčené, že modelingem se chtějí jednou živit a věnovat se mu naplno," prozradila Jaqi, jež dělá dívenkám i manažerku.

Jaqi v minulosti čelila kritice, že svým dcerám založila profil na sociálních sítích. Ve skutečnosti je k němu ale v podstatě nepouští. "Občas holkám dovolím, aby udělaly živé vysílání nebo se zeptaly fanoušků, co je zajímá. Jejich profil ale spravuji já, přidávám fotografie a mažu nenávistné či vulgární komentáře," doplnila Jaqi, která si stojí za tím, že její dcery, ačkoliv jsou nejkrásnější dvojčata světa a modelky, jsou úplně stejné jako ostatní děti v jejich věku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu