Nejkrásnější pár: City Jennifer Lopezové a Bena Afflecka po 17 letech neochladly. Zpěvačka přiznala, co prožívá

Profimedia
Jennifer Lopezová a Ben Affleck jsou zamilovaní
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 9. 7. 2021

Láska dokáže člověku změnit život. Pro zpěvačku, herečku a úspěšnou byznysmenku Jennifer Lopezovou (51) jsou poslední týdny jedním z nejkrásnějších životních období. Přesto, že má za sebou rozchod s bývalým profesionálním hráčem baseballu Alexem Rodriguezem (45), zlomené srdce pomohl zahojit staronový přítel Ben Affleck (48), se kterým byla na začátku nového milénia dokonce zasnoubená. Nyní už slavný pár city neskrývá a ukazuje, jak vypadá pravá zamilovanost.

Život může někdy přinést momenty, které jsou nečekané, ale o to krásnější. Jennifer Lopezová se po dlouhých 17 letech vrátila k muži, se kterým měla dokonce vstoupit do manželského svazku. Není jím nikdo jiný než herec Ben Affleck, představitel Batmana nebo pilota Rafa McCawleyho z velkofilmu Pearl Harbor.

Nejdříve se snažili pozornosti veřejnosti i médií vyhýbat, jejich obnovený vztah procházel prvotní zkouškou. Ale ukázalo se, že vzájemné city neochladly a oba pojí silné pouto. Proto se rozhodli nadále lásku netajit a mnohým fanouškům udělali velkou radost. Už v minulosti totiž Affleck a Lopezová, přezdívaná JLo, patřili k oblíbeným párům hvězdného Hollywoodu.

"Miluju svůj život v tuhle chvíli, miluju, co dělám. Miluju to, kde jsem. A miluju tu osobu, která se vyvíjí a jíž se postupně stávám. A tahle radost, štěstí a láska mě vždycky inspiruje. Chci, aby lidé, kterým na mně záleží, věděli, že se nacházím v životní etapě, kde se cítím být sama sebou. Myslím si, že jakmile se do téhle fáze dostanete, stanou se úžasné věci, které jste si už nedokázali znovu představit. A to je přesně to, co se mi děje. Jsem opravdu šťastná," přiznala Jennifer Lopezová v rozhovoru s diskžokejem Zaneem Lowem pro hudební rozhlasovou stanici Apple Music 1.

"Miluju všechnu tu lásku, která mi právě teď vstupuje do cesty. Jen chci, aby všichni věděli, že je to nejlepší období – nejúžasnější chvíle mého života," dodala krásná zpěvačka s latinskoamerickými kořeny, která v 51 letech zapomíná stárnout. Navíc díky staronové lásce září štěstím a vypadá úžasně.

Zpěvačka Jennifer Lopezová (52) a herec Ben Affleck (49) zažívají krásné životní období, n...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu