Nejkrásnější žena světa si vyrazila v tenkém topu do vyhřátých ulic. Podprsenku nechala doma v šuplíku. Mnohým mužům musela vyrazit dech

Bella Hadid
Bella Hadid
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 8. 2022

Půvabná Bella Hadidová (25) patří mezi nejúspěšnější modelky současnosti. Předvádí modely prestižních značek a objevuje se v řadě reklam. Nedávno zahraniční média přinesla informaci, že kráska se dala dohromady s designérem Marcem Kalmanem. Aktuálně jednu z nejlépe placených modelek zachytil fotograf v tenkém topu bez podprsenky ve vyhřátých ulicích New Yorku. Pro dámský magazín Vanity Fair se uhrančivá Bella rozpovídala o těžkém životě - jak se v minulosti trápila ve vztazích.

Bella, jež patří spolu se starší sestrou Gigi Hadid mezi desítku nejlépe placených modelek světa, si vyrazila do ulic New Yourku zřejmě na nákupy. Právě tam nádhernou brunetku zachytil fotograf. Už jen při pohledu na snímek je jasné, že se za modelkou neotáčeli jen muži, ale i ženy.

Bella Hadidová má být nejkrásnější ženou světa. Tento titul získala díky algoritmu, který vytvořil renomovaný plastický chirurg Julian De Silva a který poměřil obličeje statisíců žen, z nichž ideálu krásy nejvíce vyhovovala právě mladá modelka. O její kráse nemůže být pochyb, protože díky neustálým přehlídkám a focení pro módní značky je velmi známá.

Přestože je pohledná tmavovláska zadaná, dříve se ve vztazích poměrně dost trápila. "Neustále jsem měla vztahy s muži i ženami, kteří se ke mně nechovali hezky, využívali mě a já se snažila jim zavděčit. Ztratila jsem své hranice, a to nejen sexuální, ale také psychické, emocionální a následně i pracovní. V podstatě jsem se pak snažila zavděčit všem, aniž by si to ti lidé zasloužili," prozradila Bella Hadidová pro dámský magazín Vanity Fair.

Vypadá to, že vztahové problémy, se kterými se modelka musela vypořádávat v minulosti, jsou nyní už zažehnány. Zřejmě právě proto se Bella Hadidová k aktuálnímu vztahu nevyjadřuje, stejně tak její partner.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.