Nejkratší dovolená v životě. Eda z Mostu! si vyrazil na tři dny do Chorvatska, stihl jen zmrzlinu

Michal Isteník si na dovolené v Chorvatsku vychutnal ochlazení v podobě zmrzliny.l
Michal Isteník si na dovolené v Chorvatsku vychutnal ochlazení v podobě zmrzliny.l
Foto: ŽivotvČesku.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 8. 2020

Populární herec Michal Isteník (37) prožil nejkratší dovolenou v životě. Kvůli pracovním závazkům si vyrazil na pouhé tři dny do Chorvatska. "Bylo to krátké, ale fajn. Zvládl jsem v rychlosti i zmrzlinu," prozradil s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz herec.

Michal přes prázdniny pracuje na dvou seriálech, jednom dokumentu a do toho ještě stíhá reprízu divadelní hry.

"Kvůli koroně se všechno posunulo a tak s uvolněním opatření se všechno začalo dohánět o prázdninách. I když jsem si plánoval dovolenou delší, byl jsem rád za tři dny v Chorvatsku. Trošku jsem si odpočinul, nabral nové síly," řekl pro ŽivotvČesku.cz herec, který v minulosti obdržel několik významných ocenění za divadelní role – Cenu Alfréda Radoka – Talent 2011 a Thálie 2014 – za mimořádný jevištní výkon v oboru činohra za postavu Čičikova v dramatizaci Gogolova románu Mrtvé duše. Nejvíce se Michal ale proslavil rolí hospodského Edy ze seriálu MOST!.

I když Michal zažívá v pracovním životě velké úspěchy, pokud jde o dovolené, má na ně trošku smůlu.

Letos prožil nejkratší dovolenou v životě, v loňském roce patřil mezi několik českých turistů, kteří si vyrazili na dovolenou na Krétu s jednou cestovní kanceláří. Tam se nakazili střevním onemocnění a místo koupání v moři proseděli čas na toaletě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.