Reklama:

Nejlepší dovolená. Manžel Heleny Vondráčkové se pochlubil, jak si užívají relaxu na hausbótu se svou milovanou holčičkou

Helena Vondráčková s manželem Martinem na hausbótu.
Helena Vondráčková s manželem Martinem na hausbótu.
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 7. 2023

Obec Záběhlice u břehů vodní nádrže Slapy je místem, kde zpěvačka Helena Vondráčková (76) se svým osudovým mužem tráví každý rok prázdninovou pohodu. A letos je již podruhé doprovází i jejich milovaná holčička Jessinka - fenka německého ovčáka, které letos v únoru byly dva roky. "Celé prázdniny budeme na Slapech," řekl pro ŽivotvČesku.cz manžel legendární umělkyně s tím, že aktuálně mají velmi mimořádnou návštěvu - dorazil za nimi jeho kamarád, s nímž ho pojí přátelství trvající bezmála šedesát let.

Reklama:

Jako každý rok, tak i letos si legenda české hudební scény Helena Vondráčková se svým osudovým mužem Martinem Michalem užívají milované Slapy, kde relaxují a vychutnávají si prázdninový režim na svém hausbótu. 

Reklama:

"Přijel za námi můj kamarád, se kterým jsme přátelé od mých šesti let. Vlastně od šesti let spolu hrajeme fotbal, dnes už jen příležitostně. Takže jsme 59 let kámoši, čehož si nesmírně vážím," řekl pro ŽivotvČesku.cz Martin Michal a na žádost redakce poskytl několik snímků.

"Léto strávíme na hausbótu jako každý rok. Přijedou i letos za námi naši blízcí přátelé a budeme si užívat letních dní," doplnil pro ŽivotvČesku.cz manžel zpěvačky s tím, že po prázdninách jeho osudovou ženu čeká ještě dovolená u moře na Kanárských ostrovech.

Kromě relaxu jim ale do těla dává jejich dvouletá fenka německého ovčáka. "Jessinka je živel, takže každý den nás vytáhne na pořádnou procházku. Jsme moc rádi za její přítomnost," dodal pro ŽivotvČesku.cz charismatický manžel umělkyně. Že jde o skutečně spokojeného psa, dokazují i snímky v galerii.

Jessie se stala součástí rodiny poté, co Helena Vondráčková přišla o třináctiletou zvířecí parťačku Elsu. Zpěvačka je milovnicí psů, už jich měla osm, přičemž poslední čtyři byli stejného plemena. A tak se po smutném rozloučení s Elsou manželé rozhodli, že si pořídí nového zvířecího miláčka.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: