Nejlepší holka na světě. Zamilovaný Jakub Prachař vysekl poklonu své lásce Saře Sandevě

Sara Sandeva a Jakub Prachař
Sara Sandeva a Jakub Prachař
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 2. 2023

Jakub Prachař (39) si své soukromí hlídá a jen málokdy o sobě veřejnosti prozradí něco navíc. V případě jeho krásné partnerky Sary Sandevy (25) se však rozhodl udělat výjimku, když zveřejnil na sociální síti společnou fotografii, kterou doplnil o zamilovaný vzkaz. Dvojice je spolu již druhým rokem a podle všeho jim láska výborně klape. Krásná brunetka vedle herce, kterého jeho maminka Dana Batulková (64) pro ŽivotvČesku.cz popsala jako velmi laskavého člověka, jen kvete.

Herečka makedonského původu Sara Sandeva se s Jakubem Prachařem sblížila v roce 2021 při natáčení krimi seriálu »Dvojka na zabití«. Třináctiletý věkový rozdíl pro dvojici nebyl žádný problém. Naopak pohledná umělkyně opakovaně sdělila, že vztahy nejsou až tak o věku, ale o tom, jací partneři jsou jako lidé.

Jejich vztah je krásný stále a naopak to vypadá, jako by Jakub Prachař po boku své pohledné přítelkyně omládl. Na sociální síti nyní zveřejnil jejich společnou fotografii, kterou doplnil o zamilovaný vzkaz pro Saru Sandevu.

"Nejlepší holka na světě," vyjádřil se v příspěvku na sociální síti Instagram. Není proto divu, že fanoušci slavné dvojice poměrně často spekulují, zda páru náhodou již brzy nebudou vyzvánět svatební zvony. Odpověď na tuto otázku si obě hrdličky zatím nechávají pro sebe, ale je jisté, že vedle Jakuba Prachaře, kterého jeho maminka Dana Batulková pro ŽivotvČesku.cz popsala jako velmi laskavého člověka se srdcem na pravém místě, vypadá Sara Sandeva velmi spokojeně.

"Kuba je velmi talentovaný kluk. Je hrozně příjemný, má v sobě úctu a já ho mám hrozně ráda. Já nerada vypočítávám za prvé, za druhé a podobně. Kuba je zkrátka slušně vychovaný kluk a je velice talentovaný," pochválila herce pro ŽivotvČesku.cz také herecká kolegyně Jiřina Bohdalová (91) s tím, že žena, která se ocitne po jeho boku, může hovořit o štěstí.

Herec byl mezi lety 20132020 ženatý s modelkou Agátou Hanychovou (37), jejich vztah však po delší krizi ztroskotal. Sara Sandeva v minulosti randila s fotbalistou Václavem Černým (25), v létě minulého roku však přiznala, že neustáli vztah na dálku - mladý fotbalista totiž většinu času kvůli svému angažmá trávil v Holandsku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.