Nejmenší bydlení v Praze: Tady žije zpěvák Zbyněk Drda. Byla to investice, cena se zdvojnásobila, říká

Zbyněk Drda
Zbyněk Drda
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 1. 2021

Jeho hudební kariéru odstartovala populární pěvecká soutěž, kdy se v roce 2006 stal vítězem třetí řady. Sympatický Zbyněk Drda (33) projevoval nadání už jako dítě, ale brány velkého světa českého showbyznysu se mu otevřely až po jeho obrovském úspěchu v televizní show, kterou vysílala nejúspěšnější tuzemská komerční stanice. Zpěvák zůstává skromnou osobností a jeho bydlení ji nepochybně odráží. "Dnes má garsonka dvojnásobnou cenu," prozradil pro ŽivotvČesku.cz.

Ne všechny známé tváře preferují luxus, který přímo bije do očí. Někomu stačí praktičnost a jednoduchost, která mnohdy poslouží většímu užitku, než prostorná nablýskaná domácnost plná předražených zbytečností a módních výstřelků.

Právě jednoduchost v bydlení preferuje vítěz třetí řady pěvecké soutěže Zbyněk Drda, který má už několik let útulnou garsonku v hlavním městě.

"Koupil jsem ji zhruba před šesti lety a hlavním důvodem bylo to, že jsem ji zamýšlel jako investici. Samozřejmě v současné době je její cena dvojnásobná," prozradil Zbyněk Drda pro ŽivotvČesku.cz.

Zveřejnil(a) Zbyněk Drda dne Úterý 20. srpna 2019

I přes její velikost zpěvákovi dostačovala, protože doma netráví tolik času a větší byt by pravděpodobně dostatečně nevyužil.

"Jelikož jsem sám, garsonka mi bohatě stačila. Pořád jsem pracovně mimo domov, takže na přespání mi to naprosto vyhovovalo," řekl pro ŽivotvČesku.cz talentovaný zpěvák, který pochází z Ostrova v Karlovarském kraji a v roce 2007 získal titul Skokan roku v populární hudební anketě Český slavík.

"Letos bych se ale chtěl stěhovat. Hlavně proto, že chci bydlet blíž přírodě a v klidnějším prostředí za Prahou. Buď bych měl zájem o větší podnájem, nebo bych si rád pořídil třeba i něco vlastního," dodal Zbyněk Drda pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.