Nejmladší miliardářka se díky penězům změnila v jinou ženu. Kylie Jennerová plastiky zapřít nemůže

Miliardářka Kylie Jennerová
Miliardářka Kylie Jennerová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 8. 2021

Kylie Jennerová (24) platí za nejmladší miliardářku světa. Už jako dítě se proslavila v americké reality show Držte krok s Kardashians, díky které se zviditelnila a vydělala velké peníze celá její rodina. Právě peníze z pořadu jí pomohly založit kosmetickou značku Kylie Cosmetics, po jejíchž produktech se především mladé dívky mohou lidově řečeno utlouct. Sama Kylie se ovšem kromě kosmetiky spoléhá i na estetické zákroky, které její vzhled zcela změnily.

Kylie Jennerová nebyla ještě ani teenager, když se proslavila v reality show společně s celou svou rodinou. Postupem času bylo nepřehlédnutelné, že se mění mnohem víc než běžní dospívající. Jakmile mohla podstoupit první estetický zákrok, nechala si zvětšit rty. Další změny následovaly a dnes vypadá jako úplně jiný člověk. Popírá však, že by její obličej byl komplet předělaný.

"Spousta lidí si myslí, že jsem si nechala zcela zrekonstruovat tvář, ale to není pravda. Jsem z toho zděšená, něco takového bych nikdy neudělala. Lidé nechápou, jakou moc má vhodný účes v kombinaci s dobrým líčením," řekla nejmladší miliardářka světa pro magazín Paper.

Úpravy Kylie zapřít zcela nemůže. "Ano, mám různé výplně, to nepopírám. Pokud někomu výplně nebo plastické operace pomůžou, zvednou sebevědomí, nic proti tomu nemám. Je to každého věc. Já sama v tuto chvíli nemám touhu na takovou operaci jít," popsala svůj aktuální postoj Jennerová.

Lidé si všímají, že se mladá miliardářka v průběhu let výrazně změnila. "Rty jsem si nechala vyplnit, protože jsem je měla opravdu úzké a necítila jsem se kvůli nim dobře. Snad je ale všem jasné, že člověk nemůže v 18 letech vypadat stejně jako ve 12 letech. Měníme se a vyvíjíme se," okomentovala Kylie Jennerová narážky veřejnosti. Přesto si lidé myslí, že výplně nejsou to jediné, co ji vylepšuje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.