Reklama:

Nejnovější snímek dcery Toma Cruise potvrzuje, že dospělá Suri je čím dál více podobná matce. Nedávno si změnila identitu

Suri Cruiseová - nově Noelleová
Suri Cruiseová – nově Noelleová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 5. 2024

Dcera Toma Cruise a Katie Holmesové je už odmalička podobná své slavné matce. Ovšem s přibývajícím věkem je ale podoba znatelnější. I když v minulosti patřila mezi nejsledovanější děti světa, po rozvodu svých rodičů v roce 2012 se o ní prakticky přestalo psát. Své nedávné osmnácté narozeniny oslavila Suri bez otce, s nímž se dlouhé roky neviděla. A také změnila své jméno, když přejala prostřední jméno své matky, informoval o tom bulvární magazín Hello!.

Reklama:

Od rozvodu svých rodičů Suri svého otce neviděla. Naposledy spolu mluvili v roce 2013. Herečka Katie Holmesová, která se proslavila v seriálu Dawsonův svět, získala po rozvodu v roce 2012 dceru do své péče a dala jasně najevo, že nechce, aby se Suri jakkoli zapletla do světa scientologie, kterou její otec vyznává.

Reklama:

S rozvodem musela Holmesová hodně bojovat, aby jí soudy svěřily tehdy sedmiletou Suri do výlučné péče. Soud nakonec rozhodl, že slavný otec bude moci dceru navštěvovat jednou za čtrnáct dní. Cruise ji však viděl naposledy rok po rozvodu. Od té doby spolu nemluvili a nejsou vůbec v kontaktu.

Pro Toma Cruise s nedávnou oslavou osmnáctých narozenin dcery (slavila je 18. dubna) skončila jeho finanční povinnost vůči ní. Do té doby na ni platil vysoké alimenty, které podle informací zahraničních médií dosahovaly v přepočtu částky téměř 9,5 milionu korun ročně.

Zajímavostí je, že si také se svou plnoletostí Suri změnila jméno - přejala prostřední jméno své matky a je uvedena jako Suri Noelleová. Tím dala jasně najevo, jaké vztahy mezi ní a otcem panují, informoval o tom magazín Hello.

Nejnovější snímek pohledné dcery slavných rodičů zachycuje Suri na procházce po New Yorku s kytarou. V horkém dni zvolila jednoduchý outfit - bílý top bez ramínek a kraťasy.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: