Nejnovější snímky jasně vypovídají o zdravotním stavu Ozzyho Osbourna. Boj s Parkinsonovou chorobou si vybírá krutou daň

Ozzy Osbourne se synem
Ozzy Osbourne se synem
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 7. 2022

Zpěvák Ozzy Osbourne (73) se ukázal ve společnosti své rodiny v domě v Los Angeles. Po jeho boku nechyběli manželka Sharon Osbourne, dcera Kelly Osbourne, syn Jack Osbourne a jeho snoubenka. Celá rodina doprovodila zpěváka k automobilu. Legendární hudebník v lednu roku 2020 přiznal, že bojuje s Parkinsonovou chorobou. Oblíbený zpěvák od té doby na veřejnost chodí jen výjimečně a snaží se především dělat vše pro to, aby se jeho zdravotní stav nezhoršoval. O své nemoci dříve promluvil v rozhovoru pro deník The Sun.

Na ulici Ozzy Osbourne nebyl vídán v nejlepším stavu, nyní ale ukázal, že v sobě má stále metalového ducha. Přestože pokroky příliš nedělá, ze snímků je evidentní, že rodina mu je velkou oporou.

"Mám poškozené nervy v krku, zádech, ramenou a pažích. Nemám klasického Parkinsona, trpím typem P2, který má vliv na běžné záležitosti. Když mám rýmu a kašel, může to být důsledek. Když mi ztuhne noha, může to být důsledek. Běžný život to dost komplikuje," přiznal Ozzy Osbourne v rozhovoru pro deník The Sun.

V nedávných měsících prodělal frontman skupiny Black Sabbath operaci krku, ze které se stále zotavuje. Prodělal také covid, naštěstí však bez následků. I když si Parkinsonova choroba vybírá daň na jeho těle, zdá se, že duchem je stále tím stejným metalistou, jakým byl v době, kdy veřejnost nevěděla, že ho nemoc sužuje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.