Nejodvážnější focení Lucie Šlégrové: Z poloviny odhalené vnady ukázala ve svůdném videu

Lucie Šlégrová
Lucie Šlégrová
Foto: Profimedia.cz
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 4. 2024

Někdejší královna krásy Lucie Šlégrová má za sebou hodně odvážné focení. Pro českou značku šperků se nechala svléknout do poloviny těla a své proslulé vnady schovala pod bílou košili. Se svůdným videem, kde skrývá jen to nejnutnější, se nynější moderátorka v rádiu pochlubila na sociální síti Instagram. O svých bujných vnadách sympatická Lucie promluvila pro ŽivotvČesku.cz před nedávnem, když přiznala, že není jednoduché ušít na její proporce večerní šaty.

Lucie Šlégrová patří k ženám, o kterých se dá říci, že s přibývajícím věkem zrají jako víno. To dokazují i nejnovější snímky někdejší vítězky Miss České republiky. Ve svých dvaačtyřiceti letech se nechala svléknout jen do bílé košile, která zahalovala opravdu jen to nejnutnější. "Asi mé nejodvážnější focení," napsala brunetka k videu, které potěší nejednoho fanouška přírodního poprsí.

I když trojnásobná maminka sklízí většinou pochvaly za svůj nadměrný hrudník, sama celý život s velkými prsy bojuje. Komplikace vnímá třeba u oblékání, kdy není jednoduché sehnat například šaty na společenskou událost. O úskalích objemného hrudníku Lucie Šlégrová promluvila pro ŽivotvČesku.cz před nedávnem.

"Moc českých návrhářů se do toho nehrne, aby mi něco ušili... Je těžké mě obléknout," přiznala manželka bývalého hokejisty, která se blýskla v únoru na Českém plese. V minulosti kráska přemýšlela i o zmenšení prsou, ke kterému ale nakonec nedošlo. Nadměrnou velikost poprsí tak řeší správnými podprsenkami.

V červenci uteče rok od jejího návratu do pracovního procesu po mateřské. I když je v severočeském rádiu na pozici zprávařky a moderátorky spokojená, občas si připomene i to, jaké je být modelkou. Roli manekýny si okouzlující Lucie užívá příležitostně i po čtyřicítce.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.