Nejprve drama před domem Veroniky Žilkové, když zasahovala sanitka, teď foto jako důkaz a velká oslava

Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Veronika Žilková a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 5. 2022

V pondělí před domem Veroniky Žilkové (60) v pražském Suchdole zaparkovalo vozidlo rychlé záchranné služby, o čemž informovala její dcera Agáta Hanychová (37) na sociálních sítích. "Vůbec teď nemám čas něco říkat," sdělila rozrušená modelka a influencerka pro ŽivotvČesku.cz k dotazu, co se stalo. Nakonec bývalá modelka oznámila, že u babičky Olgy Žilkové (97) nastala lehká zdravotní indispozice, a to zřejmě vlivem počasí. Teď se herečka pochlubila snímkem, který dokazuje, že je vše v nejlepším pořádku a chystá se velká oslava.

Obavy o zdraví ženy, která se pyšní úctyhodným věkem, byly logické. V loňském červenci musela být na týden hospitalizovaná kvůli nemoci, kterou trpí dlouhé roky, předtím se v roce 2015 do špitálu dostala, když si nešťastně zlomila stehenní kost v krčku.

Snímek, který Agáta Hanychová začátkem týdne sdílela, působil poměrně dramaticky. Dcera herečky Veroniky Žilkové na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz odmítla být konkrétní. Z jejích prvních tónů hlasu se dalo odhadnout, že je značně udýchaná a rozrušená. "Teď to vůbec nechci komentovat a ani na to teď nemám čas," vychrlila ze sebe velmi ustaraná influencerka a vzápětí telefon zavěsila. Nakonec se vše v dobré ale obrátilo.

Ještě v pondělí po 19 hodině Agáta Hanychová uvedla, že se její babičce zamotala hlava a díky pomoci přivolaných lékařů, kteří seniorku ani nemuseli transportovat do nemocnice, vše dopadlo dobře.

Právě o tom, že se nejstarší rodinné příslušnici zdravotně přitížilo, se po příspěvku modelky spekulovalo. A to zejména kvůli tomu, že na snímku byla vidět herečka, jak situaci řeší, a její dcera vše dokumentovala na mobilní telefon - pak snímek uveřejnila.

Dům herečky občasně také ale obývá právě maminka herečky Olga Žilková (97), která je již dáma v letech, a bylo tak pravděpodobné, že záchranka vyjížděla kvůli ní.

Vše ale dobře dopadlo, Veronika Žilková se aktuálně pochlubila snímkem, na němž její maminka v bazénu předvádí svou formu. Zároveň informovala, že žena, která jí dala před šedesáti lety život, oslaví své 98. narozeniny. Logicky se tak chystá velká oslava, o jejíž velikosti a důležitosti nelze pochybovat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.