Nejprve Francie, teď Rakousko. Jiří Paroubek před rozvodem nabírá síly na boj o majetek

Bývalý politik Jiří Paroubek
Bývalý politik Jiří Paroubek
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 7. 2021

Bývalý předseda vlády Jiří Paroubek (68) si dopřál před týdnem slunečných dnů a moře na jihu Francie, které strávil se svou partnerkou Gábinou. Ovšem tím pro něj dovolená neskončila. Aktuálně je v Rakousku, kam vyrazil za relaxem. V srpnu se bude rozvádět a pak svede boj o majetek se stále manželkou Petrou (47). Před soudním »kolečkem« tak nabírá potřebné síly. "V závěru dalšího měsíce je datum rozvodu," řekl pro ŽivotvČesku.cz bývalý politik.

Do Francie jezdí Jiří Paroubek každý rok už 30 let. Netají se tím, že zemi, která je proslulá zejména skvělými víny, si velmi oblíbil. Strávil tam 8 dní, které využil zejména ke sportování a poznávání.

V současnosti je v Rakousku, kam vyráží rovněž každoročně. "Dovolenou v Rakousku jsem měl naplánovanou. Mám rád tamní prostředí, kde strávím několik dní. Jsme tu s partnerkou Gábinou a opět půjde o dovolenou, kde si dopřeji lázně a procházky. V pátek se pak vracíme domů," prozradil pro ŽivotvČesku.cz svůj plán na prázdniny. V jejich závěru pak dojde k rozvodovému stání.

"Uvidíme, jestli tam Petra přijde. Ale doufám, že už se dostaví a že tentokrát to už bude," dodal Jiří Paroubek pro ŽivotvČesku.cz, kdy dojde oficiálně k ukončení manželství. První rozvodové stání stále manželů Paroubkových bylo stanoveno na duben, z něj se ale Petra kvůli zdravotním komplikacím omluvila.

Po oficiálním konci manželství není ale všemu konec. Podle Jiřího Paroubka ještě musí dojít k majetkovému vyrovnání, což bude podle něj »boj« na dalších pár let.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.